bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Bolesławiec

Samodzielne dbanie o szczupłą sylwetkę i promienny wygląd skóry nie jest łatwe – w końcu każdy z nas popełnia błędy dietetyczne, które psują efekty ćwiczeń czy kuracji oczyszczających. Zdecydowanie łatwiej jest przeprowadzić skuteczne odchudzanie, gdy mamy wsparcie specjalistów. Aby takie uzyskać, warto zgłosić się do poradni dietetycznej Naturhouse! Nasze placówki są obecne w całej Polsce – jedną z nich posiada także Bolesławiec! Pracują u nas najlepsi dietetycy, którzy przygotują dla Ciebie smaczną i zbilansowaną dietę, umożliwiającą bezpieczne pozbycie się zbędnych kilogramów, dobiorą sprawdzone suplementy diety oraz pomogą ustabilizować wagę tak, by nigdy nie dopadła Cię największa zmora odchudzających się – efekt jo-jo.

Jeżeli nie masz pewności, czy chciałbyś pracować z dietetykiem lub po prostu wolałbyś nas bliżej poznać przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu nowej, żywieniowej przygody – wybierz się do nas na konsultację dietetyczną w Bolesławcu. Pierwsze spotkanie z dietetykiem jest całkowicie bezpłatne, a z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści – wraz ze specjalistą poznasz potrzeby swojego organizmu!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.