bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Głogów

Planujesz zmieścić się w wymarzone bikini? Chcesz zrobić wrażenie na pewnej kobiecie? A może Twoim celem jest wzmocnienie mięśni i wiesz, że niezbędna jest do tego odpowiednia dieta? Doskonale się składa! Głogów również może pochwalić się posiadaniem jednej z poradni dietetycznych Naturhouse – miejsca, w którym odchudzanie, przybieranie na wadze lub po prostu zmiana nawyków żywieniowych stają się czystą przyjemnością! Nasz dietetyk pomoże Ci wyeliminować popełniane dotychczas błędy, podpowie, jak utrzymać uzyskaną wymarzoną wagę, a także dobierze dietę i poleci odpowiednie i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia suplementy. Z nami schudniesz w bezstresowej i przyjaznej atmosferze!

Jeżeli zastanawiasz się, czy w ogóle potrzebujesz pomocy dietetyka i nie wiesz, czego spodziewać się po takim specjaliście – nie musisz się obawiać. Możesz zgłosić się do naszej placówki w Głogowie na bezpłatną konsultację dietetyczną, podczas której będziesz mógł zadać wszystkie nurtujące Cię pytania i… przekonać się, że dieta może być początkiem fantastycznej przygody!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Głogów

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.