bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Wałbrzych

Chciałabyś w końcu zrobić coś dla siebie? Najlepszą inwestycją będzie zatem zadbanie o własne zdrowie i samopoczucie! Jeżeli od jakiegoś czasu nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki – chciałbyś schudnąć lub przytyć, czujesz się osłabiony lub rozdrażniony, albo też po prostu pragniesz odżywiać się zdrowiej – udaj się do poradni dietetycznej Naturhouse w Wałbrzychu! Nasz dietetyk pomoże Ci zaplanować odchudzanie, które będzie nie tylko skuteczne, ale także przyjemne i w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu. Każda z naszych kuracji składa się z trzech elementów: opieki dietetyka, indywidualnie dobranego planu żywieniowego oraz naturalnej suplementacji, dzięki którym tym razem uda Ci się utrzymać efekty na długie lata!

Jeżeli nie wiesz, czy powinieneś skorzystać z pomocy dietetyka, albo nie jesteś pewien, czy oferta Naturhouse jest dla Ciebie odpowiednia – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej w Wałbrzychu. Będziesz mógł wówczas zadać nurtujące Cię pytania oraz w sposób świadomy podjąć decyzję.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Wałbrzych

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.