bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Siedlce

Atrakcyjny wygląd nie jest, rzecz jasna, najważniejszą rzeczą w życiu. Bądźmy jednak szczerzy – promienna skóra oraz nienaganna figura znacznie ułatwiają osiągnięcie życiowego sukcesu, ponieważ „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. W poradni dietetycznej Naturhouse Siedlce nasi dietetycy pomogą Ci zaplanować zdrowe odchudzanie, które stanie się początkiem nowej, życiowej przygody! Ułożymy dla Ciebie zdrową, zbilansowaną (a także smaczną!) dietę, dobierzemy odpowiednie suplementy, które wzmocnią efekty, a także przeprowadzimy Cię przez decydujący proces stabilizacji wagi. Wszystko, co robimy i proponujemy naszym klientom jest w pełni sprawdzone oraz bezpieczne dla zdrowia – nie musisz obawiać się więc przykrych konsekwencji dla Twojego organizmu!

W Naturhouse doskonale rozumiemy, że podjęcie decyzji o powierzeniu komuś swojego zdrowia nie jest łatwe – aby to zrobić, należy najpierw bardzo dokładnie poznać dane miejsce. Jeśli Twoim miastem są Siedlce, wybierz się do naszej siedziby na bezpłatną konsultację dietetyczną – wtedy przekonasz się, czy chcesz zostać z nami na dłużej!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Siedlce

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.