bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Żory

Szukasz dla siebie sprawdzonej poradni dietetycznej w Żorach, dzięki której zadbasz o zdrowie oraz zyskasz wymarzoną sylwetkę? Zaufaj ekspertom od odchudzania z Naturhouse! Nasi dietetycy są świetnie przygotowanymi specjalistami, którzy pomogą Ci pozbyć się otyłości, nadwagi, lub przeciwnie – przybrać na wadze, jeśli tego potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone diety na odchudzanie, wspomagające zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała lub redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, antycellulitowe, hamujące zwiększony apetyt na słodycze, ale również diety na przytycie, wspomagające pracę wątroby, regulujące pracę przewodu pokarmowego, oczyszczające lub wzmacniające organizm, a także poprawiające kondycję skóry włosów i paznokci, czy też  przeciwżylakowe.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Żory

Odchudzanie z Naturhouse składa się z trzech etapów: dążenia do celu, stabilizacji masy ciała i monitorowania efektów. Nasza kuracja opiera się na 3 elementach: dieta, naturalna suplementacja i opieka dietetyka (cotygodniowe wizyty kontrolne). Wybierając dietę przygotowaną przez specjalistów Naturhouse, masz pewność, że nie dotknie Cię efekt jo-jo! Być może od jakiegoś czasu zastanawiasz się, czy Tobie lub komuś z Twoich bliskich potrzebna jest profesjonalna pomoc dietetyka. Nie trać czasu na rozmyślania i przyjdź do Naturhouse w Żorach na zupełnie bezpłatną konsultację! W jej ramach poznasz lepiej swój organizm: sprawdzisz zawartość tkanki tłuszczowej i poziom wody metabolicznej zatrzymującej się w Twoim organizmie. Ponadto, dietetyk zważy Cię i zmierzy. Razem określimy, co możemy dla Ciebie zrobić, a Ty na spokojnie będziesz mógł podjąć najlepszą dla swojego zdrowia decyzję.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.