bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Metamorfoza - Marcelina Pawlak schudła 41 kg

Marcelina 41 kg mniej!

 

wiek: 31 lat

czas trwania kuracji: 11 miesięcy

waga przed kuracją: 95,4 kg

waga po kuracji: 54,4 kg


SCHUDŁA: 39 kilogramów

 

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.


GOTOWA NA MIŁOŚĆ

Nie tylko schudła, ale zmieniła fryzurę i odważniej się maluje. Pokonała życiowe trudności. I wreszcie czuje się tak silna jak nigdy dotąd. Teraz już wszystko będzie możliwe!

 

WŁAŚNIE WTEDY, KIEDY ŻYCIE MARCELINY ROZPADAŁO SIĘ JAK DOMEK Z KART, ZNALAZŁA W SOBIE DOŚĆ SIŁY, BY ZAWALCZYĆ O SIEBIE. Nie była jednak sama, we wszystkim wspierała ją mama. To właśnie ona zapisała

ją na wizytę w wadowickim Naturhouse i towarzyszyła jej nie tylko w trakcie pierwszego spotkania z dietetykiem, ale podczas całej, trwającej ponad rok kuracji. – Koleżanka mamy poleciła nam centrum dietetyczne Naturhouse. Pomyślałam, że jeśli jej udało się tak pięknie schudnąć, to też spróbuję – opowiada Marcelina Pawlik.

POD KONTROLĄ DIETETYKA

To nie była jednak pierwsza próba odchudzania w życiu Marceliny. Wcześniej dwukrotnie zmagała się z  nadwagą, ale bez spektakularnych efektów. Dlaczego nie udawało jej się wytrwać w postanowieniach? – Potrzebowałam osoby, która by mnie kontrolowała i mobilizowała do pracy nad sobą. Sama nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Dopiero dzięki cotygodniowym wizytom w Naturhouse udało mi się dotrwać do końca kuracji. Pani dietetyk pilnowała, abym trzymała się wszystkich jej zaleceń – podkreśla nasza bohaterka.

 

NAGŁA ZMIANA

Marcelina, choć wcześniej niewłaściwie się odżywiała, nie miała żadnych problemów z przestawieniem się na dietę. W ciągu jednego dnia zrezygnowała z dawnych przyzwyczajeń. W pierwszej kolejności odstawiła słodycze, tłuste mięsa, gazowane napoje.

W przygotowywaniu posiłków pomagała jej mama. Najbardziej przypadła jej do gustu zupa meksykańska, która często pojawia się w jej jadłospisie. – Dawniej jadłam nieregularnie. Dlatego, zaczynając dietę, przez kilka dni z zegarkiem w ręku musiałam pilnować godzin posiłków. Na szczęście organizm bardzo szybko się wyregulował i teraz o stałych porach robię się głodna – wyjaśnia.

– Pani Marcelina była zdyscyplinowana, przestrzegała wszystkiego, co jej zaleciłam, z niczym nie miała kłopotów – chwali klientkę Ewelina Magiera-Fryc, dietetyk.

NARODZINY PIĘKNA

Nasza bohaterka schudła 41 kilogramów, więc całkowicie musiała zmienić garderobę. Cieszy się, że wszystko na nią pasuje. W końcu może ubierać to, co jej się podoba, a nie tylko to, w co się mieści. Niezwykła metamorfoza nie uszła również uwadze znajomych. Ci dawno niewidziani nie mogli uwierzyć, że to ona. Nie poznawali jej w sklepie, na ulicy, dopytywali, co zrobiła, że tak bardzo się zmieniła.

Marcelina jednak nie tylko schudła, ale zaczęła się też odważniej malować, częściej uśmiechać, zmieniła fryzurę i, co najważniejsze, odzyskała wiarę w swoje możliwości. Ze skromnej, nieśmiałej dziewczyny przeobraziła się w pewną siebie i świadomą swojej wartości kobietę. To jednak dopiero początek zmian. Niebawem czeka ją jeszcze operacja, a jak już wróci do pełni sił, poszuka nowej pracy i... miłości!


Marcelina schudła z pomocą dietetyka z Centrum Naturhouse w Wadowicach.

>> Odwiedź Centrum Dietetyczne


Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.