bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Toruń

Zapewne już wiesz, że właściwa dieta poprawia stan zdrowia, a co za tym idzie – również samopoczucie. Choć Toruń słynie przede wszystkim ze słodkich pierników, to znajdziesz tutaj także poradnię, w której uzyskasz pomoc w zakresie doboru odpowiedniej dla Ciebie, zdrowej diety! Jeśli chcesz zadbać o siebie, skorzystaj z oferty Centrum Dietetycznego Naturhouse w Toruniu. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię odchudzanie, przytycie, czy może oczyszczanie organizmu lub poprawa swojej ogólnej kondycji, z Naturhouse osiągniesz piękną sylwetkę i zdrowy wygląd. Oferujemy również diety antycellulitowe, pomagające ograniczyć nadmierny apetyt na słodycze, wzmacniające naczynia krwionośne, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, wspomagające pracę wątroby, odchudzające dla osób uprawiających sport, poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci oraz wiele, wiele innych!

Działamy na polskim rynku już ponad czternaście lat i w tym czasie skutecznie pomogliśmy setkom tysięcy osób. Nasi dietetycy są nie tylko profesjonalistami w zakresie doboru diet, ale również niezwykle empatycznymi osobami, które wysłuchają Cię i doradzą, jak zabrać się za swoją metamorfozę. 

Już dziś przekonaj się, jak zmieni się Twoje życie z Naturhouse. Pierwsza konsultacja nic nie kosztuje - nie masz zatem absolutnie nic do stracenia!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Choć zmiana nawyków żywieniowych może wydawać się trudna, to dzięki pomocy dietetyka, sukces jest na wyciągnięcie ręki. W Naturhouse wiemy, że zbilansowana dieta, wspierana przez odpowiednią suplementację, może odmienić Twój wygląd. Proponowane przez nas suplementy diety są stworzone na bazie naturalnych składników - zawierają wyciągi z warzyw, owoców oraz ziół. Dzięki temu są one bezpieczne dla Twojego organizmu.

Na dwie godziny przed pierwszą wizytą w naszym Centrum, postaraj się nic nie jeść oraz nie pić dużych ilości wody. Powstrzymaj się także od aktywności fizycznej - umożliwi to wykonanie dokładnych i zgodnych ze stanem faktycznym pomiarów, które będą stanowiły punkt wyjścia dla dobrania odpowiedniej diety. Dietetyk zaprosi Cię na cotygodniowe wizyty kontrolne, co ułatwi obserwowanie postępów i zmotywuje do wytrwałości w diecie. Zabierz ze sobą także aktualne wyniki badań (jeśli takie posiadasz) oraz listę chorób (jeśli na jakieś cierpisz), a także przyjmowanych leków i suplementów diety.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.