bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Kutno

Kutno jest miastem, w którym pracuje wielu dietetyków – żaden z nich nie ma jednak takiej skuteczności, jak specjaliści z poradni dietetycznej Naturhouse! Jeśli zatem chciałbyś zmienić coś w swoim wyglądzie oraz samopoczuciu, marzysz o schudnięciu lub pozbyciu się cellulitu, albo też po prostu czujesz, że nadszedł czas na zmianę diety na bardziej wartościową, koniecznie odwiedź naszą placówkę! Ułożymy dla Ciebie odpowiednią dietę, dobierzemy sprawdzone suplementy, które przyspieszą pojawienie się widocznych efektów oraz podpowiemy, co zrobić, aby utrzymać wymarzoną wagę przez długie lata. W poradni Naturhouse stawiamy na dialog z klientem: zaczniemy od określenia Twoich potrzeb i oczekiwań, aby być w stanie jak najlepiej Ci pomóc.

Odchudzanie w Naturhouse to nie drakońska dieta, która zrujnuje Twoje zdrowie i podkopie wiarę w siebie. U nas zmiana nawyków jest po prostu łatwa, smaczna i przyjemna! Aby poznać nas lepiej oraz przekonać się, co dokładnie możemy Ci zaoferować, przyjdź do naszej placówki na darmową konsultację dietetyczną. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Kutno

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.