bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Płock

Myślisz, że nie istnieje sprawdzona poradnia dietetyczna w Płocku? W takim razie mamy dla Ciebie zaskakującą wiadomość! Centrum Dietetyczne Naturhouse jest w Twoim mieście od wielu lat, a przed specjalistami z Naturhouse zdrowa dieta nie kryje żadnych tajemnic. Bez względu na to, czy interesuje Cię odchudzanie, przytycie, a może po prostu masz dość swoich dotychczasowych błędów żywieniowych – nasz dietetyk w Płocku czeka na Ciebie.

Centrum Dietetyczne Naturhouse specjalizuje się w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z dietą. Oferujemy naszym klientom diety antycellulitowe, pomagające ograniczyć nadmierny apetyt na słodycze, wzmacniające naczynia krwionośne, przeciwżylakowe, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, wspomagające pracę wątroby, odchudzające dla osób uprawiających sport, poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci oraz wiele innych - razem na pewno dobierzemy odpowiedni plan żywieniowy dla Ciebie!

Zbilansowana i pełnowartościowa dieta, naturalne suplementy i stała opieka dietetyka to filary każdej z kuracji, oferowanej przez Naturhouse. Przez ponad czternaście lat nasi dietetycy pomogli odzyskać i utrzymać wymarzoną sylwetkę setkom tysięcy Polaków. I Ty możesz stać się jednym z nich. Zapisz się na pierwszą wizytę w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Płocku już dziś!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Na dwie godziny przed pierwszą wizytą postaraj się nie jeść, nie pić dużych ilości wody oraz powstrzymać się od aktywności fizycznej - ma to znaczenie, ponieważ już na pierwszym spotkaniu dietetyk wykona kilka istotnych pomiarów, których wyniki mogą zostać zafałszowane, jeśli odwiedzisz nas na przykład po obfitym obiedzie. Jeśli tylko możesz, zabierz ze sobą aktualne wyniki badań - nasi specjaliści, dobierając plan żywieniowy, zawsze biorą pod uwagę również ogólny stan zdrowia klientów. Przypomnij sobie również nazwy leków i suplementów diety, jakie przyjmujesz lub przyjmowałeś niedawno - dobrym pomysłem jest zapisanie ich nazw na kartce.

Nasi dietetycy są życzliwi i empatyczni, dlatego nie musisz obawiać się oceny z ich strony - na pewno zrozumieją Cię nawet jeśli do tej pory nagminnie łamałeś zasady zdrowego odżywiania. Ponieważ wiemy, że decyzja o rozpoczęciu nowego życia wiąże się z ekscytacją i radością, ale także pewnymi obawami - oferujemy Ci pierwszą konsultację w Naturhouse zupełnie za darmo. Dzięki temu będziesz mógł nas lepiej poznać i… przekonać się, że Centrum Dietetyczne Naturhouse jest godne Twojego zaufania!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.