bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Sosnowiec

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Sosnowcu to poradnia dietetyczna, w której znajdziesz pomoc w takich kwestiach jak odchudzanie, przytycie, redukcja tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała, wzmocnienie lub oczyszczenie organizmu. Oferujemy również diety antycellulitowe, hamujące zwiększony apetyt na słodycze, regulujące pracę przewodu pokarmowego, wspomagające pracę wątroby, a także wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe, czy też włosy, skórę i paznokcie. Reasumując: Naturhouse pomoże Ci w każdej kwestii związanej z prawidłowym odżywianiem. Dzięki naszym kuracjom tysiące osób odzyskało dobre samopoczucie, poprawiło stan zdrowia i na nowo uwierzyło w swoje piękno. Naturhouse od ponad czternastu lat wspiera dążenia Polaków w drodze do celu, jakim jest odzyskanie i utrzymanie pięknej sylwetki.

A to wszystko w oparciu o trzy filary: odpowiednio zbilansowaną i pełnowartościową dietę, dopasowaną naturalną suplementację i cotygodniowe wizyty kontrolne u dietetyka. Dietetyk w Sosnowcu, który pracuje pod szyldem Naturhouse to osoba, dzięki której lepiej poznasz swoje ciało: sprawdzisz zawartość tkanki tłuszczowej i ilość wody metabolicznej w Twoim organizmie i swój współczynnik BMI. Podczas wywiadu dietetyczno-medycznego nasz dietetyk zapyta o Twoje nawyki żywieniowe, styl życia i tryb pracy, a także o stan zdrowia i oczekiwania względem diety. Zebrane informacje pozwolą dobrać taką dietę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Już dziś zapisz się na pierwszą wizytę i zacznij z nami podróż po zdrowie i dobre samopoczucie.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.