bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Kalisz

Interesuje Cię sprawdzona poradnia dietetyczna w Kaliszu? Wreszcie jesteś we właściwym miejscu! Na naszej stronie możesz zapisać się na wizytę u dietetyka w punkcie Naturhouse w Kaliszu. Wystarczy kilka minut. Przekonaj się, jak wielką moc kryje w sobie prosta, ale pełnowartościowa dieta, naturalna suplementacja i regularne wizyty kontrolne u naszego dietetyka.

Szczupła, zdrowa sylwetka i promienna skóra nigdy nie wychodzą z mody. Być może Ty także chciałbyś móc pochwalić się idealną figurą, dlatego rozważasz rozpoczęcie odchudzania lub może przeciwnie – zastanawiasz się, co zrobić, żeby wreszcie przytyć. Boisz się jednak efektu jo-jo lub obawiasz się, że Twoja dieta stanie się zbyt restrykcyjna i przez to niezdrowa... Już nie musisz borykać się z takimi dylematami. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy placówki należącej do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse w Kaliszu. Tam czeka na Ciebie dietetyk, który pomoże Ci lepiej poznać skład Twojego ciała, a to pozwoli dobrać odpowiednią dietę. Naturhouse to znacznie więcej niż diety odchudzające - naszym klientom możemy również zaoferować diety antycellulitowe, pomagające ograniczyć nadmierny apetyt na słodycze, wzmacniające naczynia krwionośne, przeciwżylakowe, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, wspomagające pracę wątroby, odchudzające dla osób uprawiających sport, poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci oraz inne - wszystko zależy od Twojego organizmu oraz Twoich marzeń! Nasi dietetycy to prawdziwi profesjonaliści, ale również życzliwi i otwarci ludzie, dla których pomaganie innym jest pasją. Nieważne, jak odżywiałeś się do tej pory - nasi specjaliści na pewno wykażą się zrozumieniem i powiedzą, jak zmienić złe nawyki.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Kalisz

Przygotowanie do pierwszej wizyty nie jest skomplikowane - po prostu na dwie godziny przed udaniem się do nas postaraj się nie jeść, nie pić dużych ilości wody i nie uprawiać sportu. Dzięki temu wykonane podczas konsultacji pomiary dadzą niezafałszowane wyniki, co pomoże dobrać najlepszy plan żywieniowy dla Ciebie. W ciągu prawie piętnastu lat naszej działalności pomogliśmy tysiącom osób w całej Polsce - były wśród nich również takie, które wcześniej próbowały już niemal wszystkiego. Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany - przyjdź do nas na bezpłatną konsultację. W atmosferze szczerości i zaufania omówisz z dietetykiem swoje problemy i… rozpoczniemy skuteczny program przemiany Twojego życia!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.