bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

CENTRALA

NATURHOUSE SP. Z O.O.

ul. Dostawcza 12A
93-231 Łódź
NIP: 579-209-74-36, KRS: 0000250651
Wys. kapit. zakład. 375 000,00 zł

INFOLINIA: 801 11 12 13

Centrala czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Godziny pracy poszczególnych Centrów Dietetycznych znajdziesz w zakładce znajdź placówkę.

 

DYREKTOR GENERALNY

Piotr Podlaszewski
e-mail: piotr.podlaszewski@naturhouse-polska.com

 

DYREKTORZY HANDLOWI

Karol Konikowski - Polska zachodnia
tel. + 48 530 488 108
e-mail: karol.konikowski@naturhouse-polska.com

Piotr Muniak - Polska wschodnia
tel. + 48 535 525 749
e-mail: piotr.muniak@naturhouse-polska.com

 

DYREKTOR ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Anna Strzemecka
tel. + 48 662 218 096
e-mail: anna.strzemecka@naturhouse-polska.com

ADMINISTRACJA

Justyna Woźniak
tel.: + 48 42 640 02 08
e-mail: biuro@naturhouse-polska.com

KIEROWNICY REGIONALNI

Dominika Sikora - strefa Z1
tel. +48 784 997 353
e-mail: dominika.sikora@naturhouse-polska.com

 

Małgorzata Krawczyk - strefa Z2
tel. +48 608 471 681
e-mail: malgorzata.krawczyk@naturhouse-polska.com

 

Martyna Meger - strefa Z3
tel. +48 666 106 620
e-mail: martyna.meger@naturhouse-polska.com

 

Otylia Krajewska - strefa Z4
tel. +48 692 692 959
e-mail: otylia.krajewska@naturhouse-polska.com

 

 

DIETETYKA

Zofia Włosek
tel. +48 539 340 300
e-mail:  zofia.wlosek@naturhouse-polska.com

 

Katarzyna Payerhin
tel. +48 535 558 430
e-mail: katarzyna.payerhin@naturhouse-polska.com

MARKETING

Gabriela Chuberska
tel. +48 734 459 871
e-mail: gabriela.chuberska@naturhouse-polska.com

KSIĘGOWOŚĆ

Biuro księgowe
e-mail: controlling@naturhouse-polska.com

LOGISTYKA

Łukasz Mirowski
tel.: + 48 42 649 22 66
e-mail: lukasz.mirowski@naturhouse-polska.com

 

Justyna Ślusarz
tel.: + 48 42 649 22 66
e-mail: justyna.slusarz@naturhouse-polska.com

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.