bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Ruszyła II edycja Kampanii Uwaga Nadwaga!

Dziś ruszyła II edycja edukacyjno-społecznej kampanii Uwaga Nadwaga! Ambasadorką akcji została znana m.in. z serialu „Lekarze”, aktorka Katarzyna Bujakiewicz, która wraz z dietetykami Naturhouse, pokaże Polakom jak zmienić nawyki żywieniowe na lepsze!

Od dziś do końca listopada będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykami we wszystkich Centrach Naturhouse w całej Polsce.

Podczas bezpłatnej wizyty dietetyk wykona badania składu ciała oraz pomiary obwodów, a także przeprowadzi wnikliwą rozmowę dotyczącą aktualnych nawyków żywieniowych. W ten sposób pomoże poznać przyczynę problemów z wagą i zaproponuje skuteczne sposoby ich rozwiązania. Uczestnicy otrzymają cenne wskazówki żywieniowe oraz materiały edukacyjne przestrzegające przed nadwagą.

 

 

 

Specjaliści z naszych Centrów Dietetycznych będą również organizowali darmowe prelekcje w szkołach, zakładach pracy oraz placówkach państwowych, z zakresu zdrowego odżywiania oraz profilaktyki nadwagi i otyłości. Chcesz zaprosić dietetyka na takie spotkanie? Sprawdź jak to zrobić>>

Przyłącz się do akcji już dziś! Zapytaj dietetyka jak nadwaga znika!

Więcej informacji o kampanii można znaleźć na stronie www.uwaganadwaga.com

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.