bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Specjaliści poszukiwani!


Jesteś specjalistą od "wieczornego podjadania", "słonych przekąsek chrupania", "czekoladowego łasuchowania"? Niezależnie od specjalizacji przyjmujemy każdego!


Już dziś przyjdź do Naturhouse i zdobądź nowe kompetencje! Zostań ekspertem od zdrowego odżywiania!

Ogólnopolska akcja „Specjaliści poszukiwani”, zorganizowana przez Centra Dietetyczne Naturhouse rozpoczęła się 1 marca i potrwa do końca kwietnia 2013 roku. W tym czasie we wszystkich placówkach Naturhouse można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem. Poza tym można bezpłatnie zaprosić specjalistę do swojego miejsca pracy, gdzie spędzamy ponad połowę aktywnego dnia. Często myślimy o obowiązkach, awansach, urlopach, a o prawidłowym odżywianiu niestety rzadziej. Według Światowej Organizacji Zdrowia racjonalne odżywianie może wpływać na wzrost wydajności pracy aż o 20%.

To, w jaki sposób się żywimy w pracy, ma zasadniczy wpływ na nasze samopoczucie, stan zdrowia, a także wygląd – co w wielu zawodach ma duże znaczenie - i wymiernie wpływa na osiągane przez nas sukcesy zawodowe. Złe nawyki żywieniowe oraz siedzący tryb pracy wiążą się z występowaniem nadwagi i otyłości. A ta może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i chorób takich jak: miażdżyca, cukrzyca, zwyrodnienia kręgosłupa, a nawet nowotwory  – mówi Zofia Urbańczyk, dietetyk Naturhouse.

 

 

 

Akcja "Specjaliści poszukiwani" ma na celu zwrócenie uwagi na duży wpływ zmiany nawyków żywieniowych na nasze zdrowie i życie, również zawodowe. Zaplanowaliśmy szereg działań edukacyjnych oraz profilaktycznych, między innymi bezpłatne konsultacje i spotkania z dietetykiem w miejscu pracy. Wszystkim firmom, które zgłoszą się do akcji oferujemy materiały edukacyjne (np. plakaty), które będą przypominać pracownikom o podstawowych zasadach zdrowego odżywiania. Każdy pracownik otrzyma również ciekawe wskazówki merytoryczne oraz zaproszenie na indywidualne konsultacje do dietetyka.

Chcesz zaprosić dietetyka do swojego miejsca pracy? Sprawdź jak to zrobić!

Patronat honorowy nad akcją „Specjaliści poszukiwani” objęły: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera.

                   

Więcej informacji znajduje się na stronie akcji www.specjaliści.com lub pod numerem infolinii 801 11 12 13.

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.