bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Wizyta kontrolna

Jak przebiega wizyta kontrolna?

Wizyty kontrolne odbywają się co tydzień. Tak częste spotkania z dietetykiem służą temu, aby każdy mógł podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, zasygnalizować pojawiające się problemy i zadać nurtujące pytania. Nasi eksperci przy takim trybie kuracji są w stanie na bieżąco kontrolować utratę masy ciała, z tygodnia na tydzień dostosowywać indywidualną dietę, sprawdzać jak zmieniają się Twoje nawyki żywieniowe oraz motywować Cię do dalszej pracy. Układając dietę, nasi specjaliści wezmą pod uwagę Twoje preferencje i postarają się trafić w Twoje upodobania smakowe.

Wizyty kontrolne będa dla Ciebie przyjemnością, bo jeśli będziesz przestrzegać zaleceń swojego dietetyka, będziesz obserwować stały spadek zbędnych kilogramów, a także ubytek centymetrów w obwodach. Dowiesz się jak zmienia się Twoja sylwetka w czasie diety redukcyjnej. Warto więc stosować się do wskazówek naszych specjalistów, aby każda wizyta kontrolna wywoływała uśmiech na Twojej twarzy i była dodatkową motywacją do dalszej walki.

Pamiętaj jednak, że zdrowe tempo chudnięcia zalecane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) to utrata od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Zbyt szybka utrata kilogramów może powodować później niechciany efekt jo-jo.

Musisz też przygotować na to, że na początku kuracji kilogramy ubywają szybciej - organizm reaguje od razu na dietę redukcyjną o obniżonej kaloryczności, ale gdy metabolizm się ustabilizuje, odchudzanie potrafi zwolnić, albo nawet zatrzymać się na jakiś czas - jest to normalna reakcja fizjologiczna organizmu. W takim momencie nie poddawaj się i walcz dalej z pomocą dietetyka, a waga znów ruszy!

Nasi dietetycy charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdej osoby i oferują wsparcie merytoryczne i psychiczne w trakcie stosowania diety. Naszą główną misją jest reedukacja żywieniowa, więc w czasie wizyt kontrolnych nasi dietetycy nauczą Cię na nowo prawidłowych nawyków żywieniowych. W trakcie spotkań ze swoim dietetykiem uzyskasz wiedzę na temat zdrowego odżywiania, aby po skończeniu kuracji uniknąć efektu jo-jo. Pamiętaj, że skuteczna dieta to nie krótkotrwały proces, ale trwała zmiana nawyków żywieniowych.

Korzystając z doświadczenia i wiedzy naszych dietetyków przekonasz się, że dieta nie musi być niesmaczna i nieprzyjemna, a zdrowe odżywianie nie opiera się wyłącznie na jedzeniu sałaty. Poznasz wiele ciekawych przepisów i pomysłów na pyszne dania, które u większości naszych klientów już na stałe goszczą w jadłospisie. Przez całą kurację możesz liczyć na wsparcie swojego dietetyka, ciekawe wskazówki dotyczące diety na co dzień, a tekże informacje jak przetrwać święta czy spotkania i grille ze znajomymi. Odchudzanie wcale nie musi być koszmarem! Przyjdź i się przekonaj! Zrób pierwszy krok i osiągnij wymarzony cel z pomocą naszego dietetyka. 

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.