bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Już jest! Pojawiła się trzecia część ksiażki "Gotuj zdrowo i ze smakiem"!

Jako eksperci w reedukacji żywieniowej wiemy, jak ważne jest, aby proponowane przez nas potrawy były nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim smaczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu osobom przygotowywanie dietetycznych posiłków kojarzy się z godzinami spędzonymi w kuchni. Przekazujemy więc w Państwa ręce trzecią już część naszej książki „Gotuj zdrowo i ze smakiem”, udowadniając tym samym, że zdrowe jedzenie może być kolorowe, smaczne i niezwykle aromatyczne, a przyrządzanie potraw nie musi być długotrwałe i męczące.

Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, mając nadzieję, że książka ta pomoże odkryć nowe smaki i przyniesie Państwu wiele inspiracji w kuchni. Znajdą w niej Państwo 40 przepisów na pyszne i łatwe w przygotowaniu dania na co dzień, jak i na różne okazje. Prezentujemy pomysły na dania z ryb i owoców morza, dania jednogarnkowe, mięsne oraz wegetariańskie i sałatki.

Książki kulinarne "Gotuj zdrowo i ze smakiem" dostępne są we wszystkich Centrach Dietetycznych Naturhouse. Zapytaj o nie swojego dietetyka.

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.