bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Kolejna osoba nagrodzona!

Czy polecanie Naturhouse się opłaca? Oczywiście, że tak! Pani Marzena Kruczek to już piąta osoba, która wygrała tygodniowy urlop w słonecznej Hiszpanii wraz z osobą towarzyszącą. Ty też możesz wygrać! Weź udział w konkursie "Chudnę - polecam - wygrywam"!


Jak do tego doszło? To proste! Pani Małgorzata poleciła swoje Centrum Dietetyczne Naturhouse 3 osobom, które rozpoczęły kuracje. Wypełniła kupon konkursowy, który otrzymała od Dietetyka i dzięki temu najblizszy urlop spędzi w luksusowym hotelu SPA Healthouse Las Dunas***** na słonecznym wybrzeżu Hiszpanii. Zostanie otoczona opieka dietetyczną i lekarską - specjaliści dobiorą najlepszy program, dzięki któremu nasza zwyciężczyni kompleksowo zadba o wygląd i samopoczucie. Posiłki przygotowane przez kucharza nagrodzonego dwoma gwiazdkami Michelin zapewnią niesamowite doznania smakowe. Piękna pogoda, urokliwe widoki, a także bogato wyposażone SPA wraz z masażami i ćwiczeniami pozwolą się zrelaksować w luksusie tego wyjątkowego miejsca. 

Zobacz co czeka na Ciebie w Healthouse Las Dunas*****:

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.