bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Naturhouse wyróżnione

„Nie ma Wielkości bez Pasji. Posiadanie daru empatii, to duży skarb. Jesteśmy tyle warci, ile zrobimy dla drugiego człowieka” – te słowa autorstwa Zofii Durbacz stały się mottem uroczystości „Gala Wyróżnień”, organizowanej przezFundację VITAL oraz Epokę Zdrowia. Druga edycja prestiżowej Gali miała miejsce 16 czerwca 2011 w Pałacu Wielkopolskich w Krakowie. Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa – Prof. Jacka Majchrowskiego oraz  Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa – Bogusława Kośmidera.

 Ideą całego przedsięwzięcia jest chęć uhonorowania wybitnych osobowości medycyny, zasłużonych organizacji i firm działającym w dziedzinach prozdrowotnych, w sporcie oraz edukacji. Nagrody w postaci statuetki złotego jabłka wręczane są w 11 kategoriach: Mecenas Zdrowia©, Mecenas Sportu©, Mecenas Edukacji©, Mecenas Filantropii©, Turystyczny Klejnot Zdrowia©, Rarytas Zdrowia©, Kolekcja Zdrowia©, Medyczny Klejnot Zdrowia©, Ambasador Zdrowia©, Mecenas Środowiska Naturalnego© oraz As Skalpela© (tytuł nadawany przez pacjentów najlepszym polskim chirurgom).

Jednym z laureatów tegorocznej edycji „Gali Wyróżnień” została firma Naturhouse. Nagrodzono ją tytułem „Filantrop Zdrowia”, za szczególne osiągnięcia w propagowaniu zdrowego stylu życia.

Statuetkę złotego jabłka oraz specjalny certyfikat w imieniu firmy odebrał zespół z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Krakowie. – To dla nas duży zaszczyt i szczególne wyróżnienie dla całej firmy Naturhouse. Czujemy wielką radość z faktu, że nasza działalność przynosi zdrowie i zadowolenie wielu osobom, a dodatkowo została zauważona i doceniona przez organizatorów tak prestiżowego wydarzenia – przyznała dietetyczka Karolina Żmuda z Centrum Naturhouse w Krakowie.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło również najwybitniejszych lekarzy, dyrektorów placówek zdrowia, fundacji charytatywnych oraz organizacji prozdrowotnych i sportowych. Spotkanie uświetnił występ zespół wokalnego Cantito, składającego się z niepełnosprawnych studentów krakowskich uczelni oraz Stanisław Kmiecik, artysta malujący obrazy ustami i za pomocą stóp.

Doroczna uroczystość została zainaugurowana w październiku 2010, kiedy to nadano dwa prestiżowe tytuły: Mecenas Zdrowia© i Turystyczny Klejnot Zdrowia©. Inicjatywa zrodziła się z potrzeby pokazania społeczeństwu, jak wiele osób i instytucji jest zaangażowanych w działalność społeczną i prozdrowotną, łącząc swoje zawodowe obowiązki z chęcią niesienia pomocy innym. Wszystko po to, aby świat mógł być odrobinę piękniejszy…

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.