bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Otworzyliśmy 200 placówkę Naturhouse w Polsce!

Nasz dynamiczny rozwój związany jest z ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony. Skuteczność naszej metody odchudzania poparta 20-letnim doświadczeniem na świecie, okazała się być receptą na walkę z nadwagą wśród Polaków. Już ponad 350 dietetyków w 200 placówkach Naturhouse w całym kraju jest do Państwa dyspozycji.

 

Nr 1 w odchudzaniu w  Polsce!

Na świecie istnieje ponad 2000 Centrów Naturhouse w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 2006 roku. Właśnie otworzyliśmy 200 Centrum Dietetyczne w Polsce. Z usług dietetyków Naturhouse możecie Państwo skorzystać zarówno w największych miastach Polski, jaki w mniejszych kilkunastotysięcznych miejscowościach. Swoje placówki otwieramy tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc w walce o szczupłą i zdrową sylwetkę. Jeżeli nie ma nas w Twojej miejscowości, a chciałbyś skorzystać z pomocy Naturhouse napisz do nas>>

Recepta na sukces

Kluczem do sukcesu jest wypracowany przez lata system kompleksowych kuracji pod okiem dietetyka, oparty na indywidualnym planie żywieniowym, naturalnych suplementach i systematyczności. Każdy klient jest u nas otoczony fachową opieką, a co najważniejsze – widzi wymierne efekty. Chociaż Naturhouse zajmuje się głównie pomocą w zwalczaniu nadwagi i otyłości, misją firmy jest szeroko rozumiana reedukacja żywieniowa. Zatem z usług Naturhouse może skorzystać każdy, kto boryka się z jakimkolwiek problemem żywieniowym, począwszy od chęci przybrania na wadze, pozbycia się cellulitu, oczyszczenia organizmu, przez poprawienie wyglądu skóry włosów i paznokci, wzmocnienie organizmu, aż po dobranie planu diety do aktywności fizycznej itp. Wiele problemów czy schorzeń jest zależnych od trybu życia i sposobu odżywiania. Wiele dolegliwości można więc złagodzić lub wyeliminować za pomocą odpowiednio ułożonej zdrowej diety i właściwej suplementacji. Do Naturhouse może zgłosić się zatem każdy, kto chciałby zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej>>

 

Dalsze plany rozwoju

Coraz większa liczba zadowolonych klientów rekomenduje metodę Naturhouse innym. Zwiększa to zatem popyt na usługi dietetyczne i stwarza dalsze możliwości rozwoju sieci. Na najbliższe miesiące są już zaplanowane otwarcia kolejnych Centrów Dietetycznych, co jest najlepszym dowodem na to, że sprawdzony sposób działania i kompleksowa oferta Naturhouse cieszą się dużym powodzeniem.

Sprawdź, gdzie planujemy najbliższe otwarcia>>


Przyłącz się i buduj z nami społeczność Naturhouse!>>

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.