bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Piękny Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia z Naturhouse za nami!

Naturhouse jest patronem wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Dbamy o dietę Miss Polonia 2017 – Agaty Biernat, a także wspieramy w kwestii zdrowego żywienia 21 finalistek. W ramach przygotowań do gali wyborów 13. edycji konkursu, w niedzielę 10 czerwca zorganizowaliśmy Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia z Naturhouse. Była to okazja do spotkania finalistek i łodzianek z dietetykami, a także Agatą Biernat, która poprowadziła trening dla wszystkich pań. Wydarzenie miało charakter otwarty - poza kandydatkami na Miss, mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni. A tych nie brakowało!

Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia zorganizowaliśmy we współpracy Vera Sport, który udostępnił nam swój klub przy ulicy Siewnej w Łodzi. Już od godziny 11:00 na wszystkich zainteresowanych czekał zespół dietetyków Naturhouse. Zarówno kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety ziemi łódzkiej, jak i wszyscy odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Jej celem było wykonanie analizy składu ciała i rozmowa z dietetykiem na temat prawidłowych nawyków żywieniowych.

Wiemy, jak wiele pracy czeka finalistki w tygodniu poprzedzającym galę, dlatego w przededniu nowych wyzwań, chcieliśmy zapewnić im okazję do relaksu w zdrowym wydaniu – wyjaśnia Katarzyna Payerhin – Ale dla Naturhouse wszystkie kobiety są ważne i piękne. Dlatego też zdecydowaliśmy, że Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia będzie dniem otwartym dla wszystkich. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać zarówno z finalistkami, jak i z łodziankami.

Tuż po godzinie 12:00 odbył się otwarty wykład „Jak schudnąć? 10 zasad skutecznej i zdrowej diety” prowadzony przez dietetyka Naturhouse z dziesięcioletnim doświadczeniem – Katarzynę Payerhin. W trakcie wykładu, któremu towarzyszyła prezentacja multimedialna, dietetyk przedstawiła najważniejsze zasady zdrowego żywienia, jakie powinien znać każdy, kto chce zachować dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę.

Kolejnym ważnym punktem dnia był trening z najpiękniejszą wśród trenerek fitness – Miss Polonia 2017 – Agatą Biernat, która została okrzyknięta pierwszą sportową Miss Polonia. Nic dziwnego – jest ona tytułowanym instruktorem hip-hop, break dance, electric boogie, a ponadto pole dance, modern, i rytmiki przedszkolnej. Agata Biernat jest twarzą akcji Naturhouse „Schudnij przed ślubem!”, gdzie razem z nami zachęca przyszłych nowożeńców do zdrowej diety. Na trening, który odbył się w wielofunkcyjnej hali Vera Sport, można było zapisać się wcześniej przez stronę internetową, gdzie czekało 50 darmowych wejściówek. W zajęciach sportowych czynny udział wzięły finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Podczas treningu Agata Biernat przedstawiła pełny zestaw ćwiczeń i udzieliła praktycznych wskazówek, jak ćwiczyć, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Między głównymi punktami programu dnia, Adam Vozny zabawiał uczestniczki wydarzenia i zachęcał je do udziału w konkursach z nagrodami. Na osoby, które odczuwały nie tylko głód wiedzy i aktywności, czekały dietetyczne przekąski. Stanowiły one dowód, że dieta z Naturhouse nie jest ani nudna, ani smutna. A najlepszym potwierdzeniem tej prawdy były uśmiech naszych pięknych pań.

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.