bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Pierwsza Miss Naturhouse wybrana!

W niedzielę, 17 czerwca 2018 r. odbyła się gala finałowa 13. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Wybory odbyły się wieczorem, na scenie na rynku łódzkiej Manufaktury. Z dumą byliśmy jednym z oficjalnych partnerów wydarzenia. Dlatego dziś chcemy podzielić się wrażeniami z finału i opowiedzieć Wam kilka słów o laureatce, którą wybraliście wspólnie z nami poprzez udział w głosowaniu na stronie internetowej, czyli o Miss NATURHOUSE Polska – Monice Wójcik.

O tytuł najpiękniejszej walczyło 21 finalistek. Niemal każde z większych miast ziemi łódzkiej miało wśród nich własną reprezentantkę. W ramach gali odbyło się aż sześć pokazów mody, podczas których uczestniczki zaprezentowały się w sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych, strojach sportowych i casualowych, a także sukniach wieczorowych i ślubnych. W ramach współpracy z organizatorami Miss Polonia, dietetycy Naturhouse dbali o nawyki żywieniowe finalistek. Pod naszą opieką jest również Agata Biernat – Miss Polonia 2017, która należała do zespołu jury.

I choć wybór naprawdę był trudny, bo wszystkie finalistki prezentowały się olśniewająco, to jednak decyzja musiała zapaść. Werdyktem jury tytuł i koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 otrzymała Natalia Zawiślak, maturzystka z Kutna. I Wicemiss została Patrycja Woźniak, reprezentująca Łask, a tytuł II Wicemiss trafił do Magdaleny Czech z Opoczna. Ponadto, przyznano także tytuły komplementarne, a wśród nich Miss Publiczności dla Dagmary Gniotek.


Naturhouse również przygotowało nagrodę dla jednej z finalistek. Decyzję o tym, która z nich ma zostać pierwszą Miss Naturhouse oddaliśmy w Wasze ręce. Przygotowaliśmy specjalną stronę internetową, na której każdy mógł oddać jeden głos. Dla osób, które na naszym profilu facebookowym napisały, kto i dlaczego jest ich faworytką, przygotowaliśmy trzy podwójne zaproszenia na finałową galę.

W wyniku głosowania tytuł otrzymała Monika Wójcik. Laureatka otrzymała również czek na 2 000 złotych. Kim jest nasza Miss Naturhouse 2018? Monika Wójcik jest magistrem fizjoterapii i pracuje w Fundacji Kolorowy Świat w Łodzi. Tym, co wyróżnia naszą Miss jest nie tylko niespotykana uroda, ale i dobre serce. Monika przyznaje, że lubi się malować i chodzić w szpilkach, bo kocha dbać o siebie, ale to nie sobie poświęca najwięcej uwagi. Od dziecka wiedziała, że chce pomagać innym, a udział w wyborach Miss Polonia potraktowała jako przygodę – prezent dla samej siebie.

Nie ukrywamy, że cieszymy się, że Monika jako pierwsza nosi nasz tytuł Miss Naturhouse, ale to Wasza zasługa! Dlatego dziękujemy Wszystkim, którzy oddali swój głos  na wspaniałe finalistki, które mogliśmy poznać, pomagając im dbać o zdrową dietę w emocjonującym, przed finałowym okresie.

A ponieważ wiemy, że każdy z nas ma w sobie piękno i zasługuje na to, co najlepsze, przez całą finałową niedzielę byliśmy do dyspozycji odwiedzających Manufakturę. Nasi dietetycy od rana czekali na chętnych do skorzystania z bezpłatnej konsultacji w mobilnym punkcie Naturhouse. Nie udało Ci się jeszcze skorzystać z naszych usług? Nic straconego! Na bezpłatną konsultację w dogodnej lokalizacji możesz zapisać się tutaj.


Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.