bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Pierwsza pomoc w odchudzaniu!

S.O.S.! Dokucza Ci skórka pomarańczowa, zbędny tłuszczyk na brzuchu czy poszarzała i zmęczona cera? Sprawdź jak szybko i skutecznie uporać się z tymi problemami!

Naturhouse to nie tylko długotrwałe kuracje dietetyczne, ale również ekspresowe diety skupiające się na wyeliminowaniu najistotniejszych problemów. To plany dietetyczne dopasowane do Twoich potrzeb:

+ antycellulitowe
+ oczyszczające organizm – detox
+ redukujące obwody dolnych partii ciała
+ zwiększające masę ciała/masę mięśniową
+ hamujące apetyt na słodycze
+ wzmacniające włosy, skórę i paznokcie

Już po tygodniu od wprowadzenia właściwych nawyków żywieniowych do swojego jadłospisu możesz zaobserwować efekty w postaci ubytku 0,5-1kg, spadku centymetrów w obwodach, zmniejszenia opuchlizny spowodowanej nadmiarem wody w organizmie, lepszego samopoczucia i ustania dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (zgaga, wzdęcia itp.). Pewniej poczujesz się w bikini na plaży, a sukienka na imprezie czy weselu będzie leżeć idealnie!

Kuracje odbywają się pod opieką wykwalifikowanego dietetyka, który czuwa nad przebiegiem diety i odpowiednimi wynikami, a także odpowiednio motywuje Cię i wspiera na każdym etapie walki o Twoje marzenia.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem i przekonaj się, że rozwiązanie Twojego problemu jest łatwiejsze niż myślisz!

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.