bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

„Poczuj wiosnę w sobie”

„Poczuj wiosnę w sobie”  to nowy 7-dniowy program diety i suplementacji stworzony po to, aby obudzić w sobie świeżą wewnętrzną energię, lekkości i piękno.

Każdy z nas chcę czuć siłę, energię i motywację! Nowy program Naturhouse to dobry start, który sprawi, że schudniesz, poczujesz się lekko i pięknie. To pierwszy i duży krok do LATA.

Dieta

Szczegółowa dieta na 7 dni została przygotowana tak, aby dostarczała dużo witamin i minerałów, a w tym również  antyoksydantów. Składniki te sprawią, że poczujesz siłę i pozytywną energię. Antyoksydanty to również promienny wygląd, tak ważny dla każdego, szczególnie gdy czuć wiosnę w powietrzu.

Duża ilość owoców i warzyw w postaci koktajli oraz sałatek dostarczy dodatkowych porcji błonnika, który nasyci, oczyści układ pokarmowy i pozwoli Ci poczuć się lekko.

Dołożyliśmy również starań, aby dieta nie była uciążliwa, dlatego wszystkie posiłki są szybkie i proste w przygotowaniu.

Suplementacja

W nowym programie zostały włączone suplementy, które współgrają z planem żywieniowym i tak jak on dostarczają witamin i minerałów oraz ekstraktów roślinnych, które są źródłem antyoksydantów. Ich działanie poczujesz na własnej skórze, włosach i paznokciach.

Dieta i suplementacja w nowym programie to nie tylko piękny wygląd i energia. Ekstrakty roślinne pobudzają drenaż i spalanie tkanki tłuszczowej. Efekty ich działania poczujesz na sobie i zobaczysz na swojej wadze!

„Poczuj wiosnę w sobie” to również korzyść cenowa. Nigdy nie zapłaciłaś mniej za zdrowie, energię i lekkość!

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.