bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Pomagamy Ukrainie

Obecna sytuacja na świecie dotyka każdego. Mocno poruszeni tragedią w Ukrainie przyłączyliśmy się do pomocy płynącej z ludzkich serc. W weekend udało nam się odebrać z granicy węgiersko-ukraińskiej 115 osób, które już bezpiecznie dojechały do Hiszpanii i obecnie są tam rozlokowywane po ośrodkach pomocy i prywatnych domach.

Zapewniliśmy transport dla 150 uchodźców, jednak z uwagi na intensywne działania wojenne w Ukrainie, nie wszyscy zdołali dotrzeć w umówione miejsce. Nie wszyscy również zdecydowali się w końcu opuścić swoje domy. 

Dzieci, kobiety w zaawansowanej ciąży czy osoby starsze mogły liczyć nie tylko na sam transport, ale też nocleg, ciepłe posiłki, przekąski, odzież, zabawki czy środki higieniczne. Widok umęczonych kilkudniową podróżą matek, które przy sobie miały jedynie niewielkie torby z podstawowymi rzeczami dla dzieci, rozrywał nam serca. Te osoby zostawiły WSZYSTKO, co miały i uciekły przed bezduszną wojną, ratując życie swoje i najbliższych. Mężczyźni zostali, by walczyć...

Choć nie było łatwo, a węgierskie służby niestety nie były skore do pomocy, naszymi wysiłkami i przy wsparciu wielu osób udało się wszystkim, którzy dotarli na granicę, dojechać do Hiszpanii. Choć droga przez Europę była długa, to jednak BEZPIECZEŃSTWO, którego teraz tak wszyscy potrzebują, wynagrodziło wszystkie trudy podróży. 

Jesteśmy niezwykle poruszeni chęcią niesienia bezinteresownej pomocy. Wiele osób było zaangażowanych w całą akcję! To wspaniałe wiedzieć ile jest jeszcze dobrych serc na tym Świecie. Dziękujemy!

Działamy dalej! Hiszpańskie domy i serca są otwarte na kolejnych przybyszy!

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.