bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Przywitaj Nowy Rok zgrabną sylwetką!

Nowy Rok i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Nie pozwól, aby ten wyjątkowy czas popsuły dodatkowe centymetry na brzuchu i udach! Twój cel to szczupła figura last minute?  Przeczytaj co zrobić, żeby Nowy Rok przywitać zgrabną sylwetką.

Czasu pozostało niewiele, więc odchudzanie trzeba zaplanować z głową. Pamiętaj, że głodówki i diety cud nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mogą spowodować niedożywienie organizmu i nielubiany przez wszystkich efekt jo-jo. Po odpowiednią kurację, warto więc udać się do specjalisty. Dietetyk powinien wykonać szereg pomiarów i badań, wskazujących  m.in. poziom  tkanki tłuszczowej i zgromadzonej w organizmie wody. Na podstawie wyników i szczegółowego wywiadu dobierze zdrowy i bezpieczny plan odchudzania, dopasowany do potrzeb danego organizmu, trybu życia czy upodobań smakowych. Indywidualny, opracowany przez fachowca program, kontrolowany regularnymi wizytami, to recepta na smukłą sylwetkę jeszcze przed karnawałem!

 

Co należy robić, aby zachować  szczupłą  figurę?

Beata Prusińska, dietetyk Naturhouse radzi: Zazwyczaj chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów jak najszybciej, często sięgając po modne diety, które w krótkim czasie mają nam przynieść  oszałamiające efekty. Jednak nie jest to dobre rozwiązanie. Zdrowe tempo chudnięcia określane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) to ubytek masy ciała na poziomie około 0,5 kg do 1 kg tygodniowo. Nie warto więc odchudzania odkładać na ostatnią chwilę, ale pomyśleć o nim już teraz, aby w sposób zdrowy i bezpieczny dla organizmu skutecznie pożegnać zbędne kilogramy.

Rady dietetyk Naturhouse

mgr Joanna Sobczak zaleca:

1. Staraj się wykorzystać każdą wolną chwilę na aktywność fizyczną.

2. Zamień przetworzone, kaloryczne pokarmy na zdrowe warzywa i owoce.

3. Napędzaj metabolizm - jedz 5 małych posiłków dziennie i zadbaj o odpowiednią ilość błonnika w diecie.

4. Pij minimum 1,5 l niegazowanej wody mineralnej dziennie.

Wprowadzając na stałe zalecenia dietetyka, zmienisz swoje nawyki żywieniowe, poprawisz stan zdrowia i zachowasz smukłą sylwetkę nie tylko w okresie karnawału.


Konsultacja z dietetykiem

Nie zwlekaj, już dziś skorzystaj ze specjalnie przygotowanego 3-tygodniowego planu dietetycznego i przywitaj Nowy Rok zgrabną sylwetką! Zyskaj pewność siebie i zachwyć rodzinę i znajomych.

 

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.