bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Schudnij zdrowo i skutecznie!

Do tej pory próbowałaś różnych diet, jednak zawsze kończyły się one efektem jo-jo? Masz dosyć niesmacznych, skomplikowanych posiłków i ciągłego uczucia głodu? Szukasz trwałego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Czas wyjść poza dotychczasowy schemat. Pozbądź się zbędnych kilogramów łatwo i skutecznie!

Zaufaj specjalistom

Naturhouse to największa w Polsce sieć Centrów Dietetycznych. Pomagamy w walce z nadwagą i otyłością, ale również z innymi dietozależnymi dolegliwościami, takimi jak niedowaga, zły stan włosów, skóry i paznokci, zaburzenia ze strony układu pokarmowego itp. Pod opieką mamy dorosłych, jak i dzieci powyżej szóstego roku życia. – mówi  Dominika Sikora, dietetyk Naturhouse.

Naszym atutem jest KOMPLEKSOWOŚĆ w przystępnej cenie. Kuracja Naturhouse to połączenie kilku elementów, dzięki którym otrzymujemy skuteczne i trwałe rezultaty:

 • indywidualnie dobrany plan żywieniowy dopasowany do potrzeb danego organizmu;
 • suplementy diety na bazie naturalnych składników, które wspomagają osiągnięcie założonych efektów, działają odżywczo i prozdrowotnie;
 • stałą opiekę dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych, dzięki którym utrzymujemy wysoki poziom motywacji i monitorujemy efekty, stale dopasowując dietę i suplementację do aktualnych wyników.

 Nasza kuracja, to styl życia. Jedzenie staje się przyjemnością, a jednocześnie paliwem, dzięki któremu funkcjonujesz prawidłowo, świetnie się czujesz, a wyniki Twoich badań poprawiają się. – dodaje dietetyk.

 

Dlaczego to działa?

 • Jesz to co lubisz! Posiłki są smaczne, proste w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników spożywczych.
 • Nie musisz skrupulatnie liczyć kalorii! – dietetyk dopasowuje odpowiednio zbilansowaną dietę dobraną do Twojego trybu życia, wykonywanej pracy, przebytych chorób czy aktywności fizycznej. Plan żywieniowy jest prosty w realizacji!
 • Skupiamy się na Tobie – pracujemy nie tylko nad wagą, ale dbamy również o Twoje samopoczucie i zdrowie. Dietetyk wspiera i motywuje Cię na każdym etapie kuracji. A przede wszystkim uczy Cię prawidłowych nawyków żywieniowych, dzięki którym zachowasz efekty diety i zyskasz energię, urodę i zdrowie.

Niezależnie od tego, jaką kurację podejmiesz: odchudzającą, oczyszczająca (detox), wspomagającą pracę przewodu pokarmowego, wzmacniająca włosy, skórę i paznokcie, poprawiającą trawienie – zyskasz coś więcej: nauczysz się jak jeść zdrowo i żyć szczęśliwie. Z Naturhouse pokochasz siebie!

Umów się na konsultację z dietetykiem Naturhouse już dziś i przekonaj się, że rozwiązanie Twojego problemu jest łatwiejsze niż myślisz!

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.