bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

5 powodów, dla których warto rozpocząć dietę przed świętami

Większość osób z decyzją o podjęciu diety czeka do Sylwestra i słynnych postanowień noworocznych, podczas gdy odkładanie jej z tygodnia na tydzień nie tylko nie przybliża, ale oddala nas od uzyskania wymarzonej sylwetki. Święta nie są żadną przeszkodą do rozpoczęcia kuracji! - mówi Dominika Sikora, dietetyk Naturhouse.

 

5 argumentów, dlaczego warto właśnie teraz rozpocząć dietę:

1. To czysta matematyka: im szybciej zaczniesz, tym szybciej zgubisz ciążące Ci kilogramy. Nie przekładaj zatem decyzji o zmianie sposobu odżywiania i zacznij wdrażać zmiany od dziś, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać.

2. Odkładając decyzję sprawisz, że do świąt przybędą Ci dodatkowe kilogramy, a w Święta napłyną kolejne i to ze zdwojoną siłą. Bilans do Sylwestra będzie taki, że zamiast schudnąć około 3-4 kilogramy, tylko przytyjesz i później będziesz mieć więcej do zrzucenia.

3. Zacznij odchudzanie z głową, czyli zapytaj specjalistę ds. żywienia o skuteczny plan działania. Dietetyk przekaże Ci konkretne wskazówki: jak schudnąć do Świąt, a przez Święta nie przytyć. Korzystając ze wsparcia eksperta możesz tylko zyskać.

4. Dzięki zrzuceniu kilku kilogramów jeszcze przed świętami, wymarzona sukienka lub garnitur będzie wyglądać na Tobie bosko! Inni będą Ci zazdrościć figury!

5. Tłumaczysz się, że każdy czas jest potencjalnie zły na podejmowanie diety? Przyjmij pozytywne nastawienie – tym razem się uda! Podejmij po prostu „męską decyzję” i zmień dietę już teraz!

 

Konsultacja dietetyczna:
mgr Dominika Sikora
dietetyk Naturhouse

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.