bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dobry plan to podstawa diety!

Czy wiesz, że ponad 50% osób porzuca decyzję o zdrowym odżywianiu lub diecie z powodu braku dobrej organizacji? Nieodpowiednie planowania pór posiłków, tego co będziemy jeść i co należy kupić sprawia, że robimy wszystko chaotycznie i szybko się zniechęcamy. Jak to zmienić?


Siła leży w nas samych

Dlaczego? Bo to od nas zależy czy będziemy się stosować do zaleceń dietetyka i czy zmienimy swoje życie na lepsze. Dlatego też tak ważne jest planowanie i organizowanie. Jeśli zaczynamy stosować dietę - nieważne czy odchudzającą czy oczyszczającą czy po prostu zwykłe racjonalne żywienie - niezbędne jest strategiczne myślenie. – tłumaczy Beata Prusińska, dietetyk Naturhouse.

Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę

Jeśli nie mamy dużo czasu na gotowanie, posiłki zaplanujmy wcześniej i przygotujmy kiedy będziemy mieć na to czas – nawet na kilka dni do przodu. Zamknięte w pojemnikach na żywność porcje można zamrozić i przechowywać do momentu zabrania ich ze sobą do pracy lub szkoły. To co jemy przekłada się na nasze samopoczucie i wygląd, dlatego ważne, aby potrawy były zdrowe, przygotowane z nieprzetworzonych produktów. – mówi aktorka Katarzyna Bujakiewicz – ambasadorka akcji Uwaga Nadwaga.


Planuj i organizuj - poznaj wskazówki dietetyka Naturhouse

 • Ustal wcześniej plan posiłków na kolejne dni i zorganizuj czas na zrobienie zakupów i gotowanie.
 • Oprócz głównych posiłków zaplanuj drobne przekąski, które zapobiegną podjadaniu (świeże warzywa, owoce, jogurty itp.). Zawsze miej je w lodówce.
 • Zaopatrz się w pojemniki, które pozwolą zabrać posiłki do szkoły/pracy.
 • Nie poddawaj się! Każdy nawet najdrobniejszy krok przybliża Cię do osiągnięcia celu!

Dołącz do akcji!

Po więcej wskazówek dotyczących właściwych nawyków żywieniowych zgłoś się do najbliższego Centrum Dietetycznego Naturhouse. Tylko do 30 listopada drzwi wszystkich placówek są otwarte dla każdego. W ramach trwającej akcji Uwaga Nadwaga! Można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych połączonych z pomiarami składu ciała. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji otrzyma cenne wskazówki żywieniowe i materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego żywienia i negatywnego wpływu nadwagi oraz otyłości na nasz organizm.

Dodatkowo w trakcie trwania kampanii każdy może zaprosić dietetyka do szkoły dziecka lub swojego miejsca pracy na bezpłatne prelekcje z zakresu zdrowego odżywiania oraz profilaktyki nadwagi i otyłości.

Akcję wspiera aktorka Katarzyna Bujakiewicz, która zachęca Polaków do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Przyłącz się do akcji i poczęstuj zdrową dietą! Zapraszamy do naszych Centrów Dietetycznych!

 

Rozpocznij kurację w czasie trwania akcji, a gratis otrzymasz książkę kucharską „Gotuj zdrowo i ze smakiem”. Dietetyczne przepisy ułatwią Ci przygotowywanie posiłków.

 

Umów się na konsultację z dietetykiem>>

Więcej informacji o akcji: www.uwaganadwaga.com

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.