bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Oczyszczanie organizmu z toksyn - dlaczego warto?

Czy wiesz, że rozwiązaniem wielu problemów z cerą, włosami, ale także zbyt dużą masą ciała może być oczyszczanie organizmu z toksyn? Jednak nowoczesne oczyszczanie z toksyn nie polega na stosowaniu radykalnej głodówki. Dowiedz się, dlaczego warto oczyszczać organizm!

Wpływ na urodę

Zwykle, kiedy na naszej skórze pojawiają się wypryski, lub staje się ona ziemista, to pierwszą osobą, do której chcemy się udać, jest kosmetyczka - wydaje nam się, że maseczka z drogocennymi materiałami rozwiąże problem. Czasami jednak przyczyną problemów ze skórą, a także włosami i paznokciami jest obecność toksyn w organizmie, które mogą stawać się przyczyną przedwczesnego starzenia i braku połysku. Oczyszczanie z toksyn jest zatem najlepszym “zabiegiem”, jaki możemy zafundować sobie, by nasze piękno rozkwitało każdego dnia!

Dobry początek odchudzania

Próbowałeś już niemal wszystkich możliwych diet odchudzających, ale wskazówka wagi wciąż pokazuje tę samą wartość? Jeżeli tak, to sposobem na wyjście z tego impasu może być oczyszczanie organizmu z toksyn! Kuracja taka pozwala pozbyć się nagromadzonych płynów metabolicznych, a także znacząco przyspieszyć przemianę materii, dzięki czemu w ciągu kilku dni zauważymy pierwsze efekty.

Ochrona przed chorobami

Często gromadzące się w ciele toksyny osłabiają nasz układ immunologiczny, którego zadaniem jest ochrona przed wirusami i bakteriami, które żyją wszędzie wokół nas. Obecność zanieczyszczeń sprawia więc, że jesteśmy bardziej podatni na infekcje, a także poważne choroby cywilizacyjne, takie jak cukrzyca, nowotwory oraz, oczywiście, otyłość. Czasami to właśnie dieta oczyszczająca stanowi najlepszą profilaktykę wielu chorób!

Lepsze samopoczucie

To, jak się odżywiamy, wpływa również na nasz humor i poczucie własnej wartości. Dieta oczyszczająca może więc stanowić remedium na ciągłe rozdrażnienie, zmęczenie, smutek i poczucie utraty kontroli nad swoim życiem. Oczyszczenie “od wewnątrz” jest w wielu przypadkach o wiele lepsze, niż łykanie “ziołowych” tabletek uspokajających, bo jego efekty utrzymują się na stałe. Oczywiście, nie oznacza to, że dieta oczyszczająca ma nam “zastąpić” psychoterapię - może ona być dodatkowym działaniem, które podejmujemy, aby poczuć się lepiej.

Przygotowanie do ciąży

Myślicie o tym, aby powiększyć rodzinę? Wspaniale! Do ciąży warto jednak odpowiednio się przygotować. Oczyszczenie ciała z toksyn jest jednym z kroków, które warto podjąć, aby płód dobrze się rozwijał. Jest to zalecane zwłaszcza tym kobietom (i ich partnerom), które wcześniej prowadziły mało higieniczny tryb życia, czyli na przykład paliły papierosy, często sięgały po alkohol lub odżywiały się w bardzo niezdrowy sposób.

Wypróbuj BOX DETOX!

Oczywiście, oczyszczanie organizmu z toksyn, tak samo jak każdą inną dietę, najlepiej jest prowadzić pod okiem osoby mającej odpowiednią wiedzę, czyli dietetyka. Najlepsi specjaliści od żywienia pracują w Centrach Dietetycznych Naturhouse, obecnych w całej Polsce. Jeżeli zatem chciałbyś zmienić coś w swoim wyglądzie i samopoczuciu, odwiedź najbliższą placówkę Naturhouse i pytaj o Box Detox - najlepszą spośród dostępnych na rynku kurację oczyszczającą!

Dowiedz się więcej o BOX DETOX>>

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.