bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Jeden kilogram mniej - jedno spełnione marzenie więcej - Marta Korpysa schudła 33 kg

Pewna siebie Z NOWĄ FIGURĄ

Poczuć się dobrze we własnej skórze, pozbyć się kompleksów i dolegliwości związanych z dodatkowymi kilogramami, to zwykle marzenia osób zaczynających kurację w Naturhouse. Historia naszej bohaterki jest kolejnym przykładem, że wszystkie da się spełnić.

 

Pani Marta przyznaje, że odchudzała się wiele razy i jednym tchem wymienia wszystkie diety, które zdarzyło się jej „przerobić” w życiu. Efekt właściwie zawsze był ten sam. Chwilową euforię związaną ze stratą kilku kilo tłumił efekt jo-jo. Przez niego obok straconych kilogramów pojawiały się jeszcze dodatkowe. Istne błędne koło, które na pewno znają korzystający z popularnych diet cud. Kiedy bohaterka zaczęła odczuwać dolegliwości związane z kręgosłupem, a od swojego lekarza usłyszała, że musi schudnąć, postanowiła porzucić nieefektywne kuracje i poszukać pomocy specjalisty. – Do punktu Naturhouse szłam pełna sceptycyzmu, tyle razy się nie udawało, więc pomyślałam: „Czemu teraz miałoby być inaczej?” Wątpliwości rozwiewały się stopniowo. Dowiedziałam się, jakie błędy popełniam i dlaczego regularność posiłków jest tak ważna – wspomina pani Marta.

Wbrew obawom okazało się, że dieta wcale nie oznacza głodówki ani żywieniowej monotonii. Uregulowanie pór posiłków, eliminacja niektórych produktów i ćwiczenia, które bohaterka dołączyła do kuracji, przyniosły efekty w postaci traconych sukcesywnie kilogramów. Silna mobilizacja ze strony pani Agaty, a potem pani Kasi – drugiej dietetyczki – również nie pozostawały bez znaczenia. – Na początku kuracji chudłam bardzo szybko, ale w pewnym momencie waga prawie stanęła w miejscu – wspomina mały kryzys. Okazało się, że to zupełnie normalna reakcja obronna organizmu i dzięki tej wiedzy i radom dietetyczki, jak z tej sytuacji wybrnąć, bohaterce łatwiej było przetrwać trudniejszy czas. Bliscy pani Marty bardzo kibicowali jej wysiłkom. – Wsparcie bardzo motywowało, a jeśli ktoś – wręcz przeciwnie – nie wierzył, że mi się uda, to tym bardziej chciałam mu udowodnić, że się myli – dodaje.

Kuracja pani Marty została zwieńczona sukcesem. – Kiedyś zmagałam się z wieloma kompleksami, zdarzało mi się nawet wychodzić z płaczem ze sklepu, bo każde zakupy były ogromnym stresem. Teraz czuję się dobrze we własnej skórze, jestem pewna siebie i chętniej spotykam się z ludźmi – mówi bohaterka.

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.