bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Jeden kilogram mniej - jedno spełnione marzenie więcej - Halina Wójtowicz schudła 40 kg

Dieta zostaje w rodzinie

Zdrowe odżywianie może być zaraźliwe, najlepszym przykładem jest rodzina pani Haliny. Nie dość, że sama schudła 40 kg, to udało się jej wdrożyć dobre nawyki żywieniowe wśród członków rodziny. I nic w tym dziwnego, bo dieta Naturhouse oprócz tego, że przynosi świetne rezultaty jeśli chodzi o gubienie kilogramów, to serwuje naprawdę smaczne potrawy.


W przypadku pani Haliny okazało się, że do dwóch razy sztuka, ponieważ odchudzanie się w punkcie w Nowej Soli, nie było jej pierwszą kuracją w Naturhouse. Za pierwszym razem zabrakło większej motywacji, na drodze do sukcesu stanęła też praca. Drugie podejście, to już zupełnie inna historia, która zakończyła się imponującym wynikiem 40 kg mniej. – Szczerze mówiąc, miałam już tego dość. Mam na myśli swoją ówczesną wagę. Codzienne czynności stały się naprawdę uciążliwe, wchodzenie po schodach, schylanie się, nawet opieka nad 7-letnim synkiem, było okupione zadyszką i kiepskim samopoczuciem. Czarę goryczy przelały chyba zakupy przed ważną dla mnie imprezą, w sklepie okazało się, że jedynym pasującym na mnie rozmiarem była 50., powiedziałam dość i umówiłam się na wizytę w Naturhouse – wspomina pani Halina.

Nadwaga była tym bardziej uciążliwa, że bohaterka właściwie całe życie była szczupła, dopiero w rok po urodzeniu trzeciego dziecka zaczęła przybierać na wadze. Na dodatek nie skończyło się na kilku nadprogramowych kilogramach, ale ich liczba, jak zaklęta, wciąż rosła.

Dieta przygotowana dla bohaterki przez dietetyczkę zaczęła przynosić rezultaty już od pierwszego tygodnia. Ułatwieniem z pewnością było to, że bohaterka pracowała w domu i z łatwością przychodziło jej przestrzeganie pór posiłków. W trakcie całej kuracji – jak przyznaje z dumą – nie miała żadnych kryzysów. – Powiedziałam sobie twardo – muszę schudnąć i tym razem się nie poddam. Bardzo pomagało mi zaangażowanie i nadzór pani Magdy, mojej dietetyczki, i samo ważenie i mierzenie na każdej kolejnej wizycie w punkcie. Nie miałabym odwagi spojrzeć pani Magdalenie w oczy, gdyby okazało się, że zawiodłam i nie zrealizowałam tygodniowego planu – przyznaje bohaterka. Założony plan: zrzucić 37 kg został zrealizowany, a nawet przekroczony, bo marzeniem pani Haliny było okrągłe 40 kg, na 40 urodziny, które obchodziła w tym roku.

Efekt jest taki, że wielu znajomych nie poznało jej po tak spektakularnej metamorfozie. Mocno dopingowała ją też rodzina, mąż, który również zdecydował się na kurację Naturhouse pozbył się już 20 kg, średnia córka regularnie podjada potrawy według przepisów rekomendowanych przez dietetyczkę bohaterki, a najmłodszy syn jest zapatrzony w kuchnię mamy i nie chce nawet słyszeć o niedietetycznych posiłkach. To się nazywa rodzinna solidarność!


Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.