bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Kolejna osoba nagrodzona w konkursie "Chudnę - polecam - wygrywam"!

Czy opłaca się polecać Naturhouse bliskim? Oczywiście, bo tak jak Pani Emilia, rekomendując odchudzanie z Naturhouse, możesz wygrać urlop w luksusowym hotelu na Słonecznym Wybrzeżu Hiszpanii.

 

Pani Emilia Bobrzyńska z Łodzi to już trzecia osoba nagrodzona w konkursie "Chudnę - polecam - wygrywam". Serdecznie gratulujemy! Przypominamy, że nagrodą jest tygodniowy wyjazd z osobą towarzyszącą do ekskluzywnego i wyjątkowego hotelu SPA Healthouse Las Dunas GL***** na Costa del Sol.

 

Wyjazd to nie tylko nocleg i wyżywienie, to także tygodniowy plan odnowy biologicznej organizmu, pielęgnacji i diety. Nieograniczony dostęp do SPA, bogato wyposażona siłownia, baseny, masaże zdrowotne i relaksacyjne, konsultacje lekarzy i dietetyków, aktywność typu joga lub tai-chi i wspaniałe potrawy przygotowywane przez szefa kuchni z dwoma gwiazdkami Michelin - to tylko niektóre atrakcje wyjazdu. Kompletny program pielęgnacyjno-zdrowotny dla dwóch osób pozwoli w pełni wypocząć i przywrócić równowagę organizmu.


Pani Emilio, serdecznie Pani gratulujemy! Życzymy relaksu i odprężenia!

 

Poniżej prezentujemy oficjalne wręczenie vouchera na wyjazd - na zdjęciu uśmiechnięta Pani Emilia wraz ze swoją dietetyczką - Marleną Bukowską i wręczającą voucher Beatą Prusińską.

Tak jak już wspomnieliśmy, Pani Emilia to trzecia nagrodzona w naszym konkursie osoba. Zobacz co o pobycie w Healthouse mówiły poprzednio nagrodzone bohaterki, które wróciły już z wygranych wyjazdów:

Przypominamy, że konkurs nadal trwa, więc i Ty masz jeszcze szansę na wygranie wymarzonego urlopu w Hiszpanii!

 

Zasady są proste! Jeśli jesteś naszym klientem, wystarczy, że polecisz usługi Naturhouse trzem osobom i wypełnisz kupon konkursowy otrzymany od swojego Dietetyka.

 

Sprawdź szczegóły>>


Zobacz jak prezentuje się hotel:

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.