bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Metoda Naturhouse - dietetyczne all inclusive

Wakacje zaplanowane, a Ty z przerażeniem patrzysz w lustro. Marzysz o smukłej sylwetce ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Centra Dietetyczne Naturhouse od lat pomagają Klientom na całym świecie w skutecznej walce z nadwagą. Wypracowana metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań. Tutaj każdy znajdzie fachową poradę w zakresie żywienia i zostanie otoczony profesjonalną opieką przez cały czas trwania dietetycznej kuracji.

Kluczem do sukcesu sieci Naturhouse jest indywidualne podejście do każdego Klienta i reedukacja żywieniowa. Spersonalizowana dieta, wzbogacona o odpowiednio dobrane suplementy i przyprawiona szczyptą wytrwałości i motywacji, to recepta na oczekiwane efekty. A wszystko pod czujnym okiem dietetyka, który w każdym momencie służy pomocą i wsparciem.

 

Jak osiągnąć cel? Bazując na 3 filarach:

1. Regularne wizyty u dietetyka

Zaczynając od pierwszgo, podczas którego specjalista dokonuje szczegółowych pomiarów antropometrycznych, każde kolejne spotkanie jest równie ważne. Kontrola poziomu tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, ale również stanu emocjonalnego Klienta, jest niezbędna podczas całego procesu odchudzania. Kontrolne wizyty w trybie cotygodniowym, służą temu, aby osoby zmagające się z dodatkowymi kilogramami mogły podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, ale także zasygnalizować najdrobniejszy, pojawiający się problem. Powalają też utrzymać niezmienny poziom motywacji, a to jak wiemy jest połową sukcesu.

2. Dieta

Pełnowartościowa, odpowiednio zbilansowana, ale również prosta i smaczna. Opracowana pod kątem indywidualnych uwarunkowań, uwzględniająca gusta smakowe Klienta i jego tryb życia. Idąca w parze z dietą reedukacja żywieniowa ma na celu stałe zmiany nawyków i wyeliminowanie powszechnie popełnianych błędów.

3. Naturalna suplementacja

Jest nieodłącznym elementem kuracji. Unikatowe, oparte na naturalnych składnikach produkty najwyższej klasy, pomagają uzyskać nie tylko lepsze efekty, ale poprawiają nasz wygląd, a co za tym idzie, ogólne samopoczucie. Z szerokiej gamy blisko stu produktów, specjaliści dobierają najbardziej odpowiedni, dopasowany suplement. Na podstawie analizy potrzeb i preferencji Klienta, wybieramy spośród fiolek, kapsułek, syropów, produktów instant czy naparów, z których każdy ma swoiste zastosowania i właściwości.

Kuracja Naturhouse dzieli się na 2 etapy:

I etap - utrata kilogramów

Nastawiony jest na sukcesywną utratę nadmiernych kilogramów lub inne cele dietetyczne np. regulowanie niedowagi, pozbycie cellulitu, wysmuklenie wybranych partii ciała. Na tym etapie Klient rozpoczyna profesjonalną kurację pod okiem fachowca, wprowadza przygotowaną indywidualnie dietę i uzupełnia ją suplementami.

II etap - stabilizacja wagi

Bez tego etapu efekt jo-jo jest nieunikniony. Kurację kończymy wspólnie z  dietetykiem, poprzez “wyprowadzenie” z diety, włączając do naszego jadłospisu produkty zwiększające jego kaloryczność.

1 metoda gwarancją sukcesu!

Zdrowa, skuteczna, jednym słowem najlepsza. Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy.

 

Na zaufanie i profesjonalizm specjaliści Naturhouse pracowali latami. Dziś w ich ręce powierza swoje problemy żywieniowe kilka milionów ludzi na całym świecie, bo wiedzą, że z nimi odchudzanie nie musi być koszmarem. Przyjdź i przekonaj się sam!

 

Autor artykułu

Naturhouse

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.