bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Zasady i wartości

Misją Naturhouse jest edukacja społeczeństwa w zakresie prawidłowych nawyków żywieniowych jak i bycie liderami na rynku dietetycznym w krajach, w których jesteśmy obecni, w celu aktywnego przyczyniania się do wzrostu dobrobytu społecznego.

Nasze wartości opierają się na poczuciu odpowiedzialności i etyki, dzięki czemu wszyscy nasi pracownicy zaangażowani są w postęp gospodarczy, społeczny i środowiskowy w miejscach, w których jesteśmy obecni podczas wykonywania swojej działalności.

PobierzKodeks Etyki i Postępowania

Nasze podstawowe wartości obejmują:

01Uczciwość

Oprócz ścisłego przestrzegania prawa, kodeksów, postępowania i standardów wewnętrznych, wszyscy zjednoczeni w sieci Naturhouse pracują z maksymalną przejrzystością i uczciwością

02Przywództwo

Naszym powołaniem jest bycie liderem na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. W tym celu zatrudniamy wykwalifikowany i zorientowany na wyniki zespół ludzi, maksymalizując zadowolenie klienta.

03Przejrzystość

Naturhouse podlega polityce przejrzystości w kanałach komunikacji, aby zapewnić jasne, prawdziwe, kompletne, jednorodne i jednoczesne informacje.

04Dynamizm

Utrzymujemy wysoki stopień dostosowania do sezonowości i indywidualnych cech każdego kraju, a to dlatego, że jesteśmy firmą zróżnicowaną geograficznie.

05Doskonałość

Naszym priorytetem jest oferowanie najwyższej jakości i satysfakcji naszym klientom.

06Opieka nad ludźmi, którzy z nami współpracują

Przyczynianie się do rozwoju zawodowego i osobistego naszych pracowników jest jednym z naszych priorytetów, ponieważ to ludzi uważamy za jeden z głównych zasobów firmy.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.