bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Renata Szekalska

Pracuję w Naturhouse od 2013 roku i ta praca jest dla mnie ciągłym wyzwaniem i spełnieniem. Łącze w niej moje dwie największe pasje: psycholgię z chęcią pomocy drugiej osobie. Wierzę w potencjał i możliwości drugiego człowieka. Ponadto, pełnię fukncję Kieronika Podlaskiego Zespołu Dietetyków (pod moimi skrzydłami jest również Łomża i Suwałki), a także prowadzę również osoby, które zmagają się z nadmiarem kilogramów.

Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy nie wierzą we własne możliwości i nie korzystają z własnego potencjału. Brak wiary w to, że schudniemy, często powoduje, że nawet nie próbujemy. Nie mamy już siły na kolejną nieudaną próbę! Zaczynamy akcpetować więc to jak wyglądamy, „lubić” nasze nadprogramowe kilogramy. Szukamy kolejnych wymówek czy wytłumaczeń dlaczego nie podjąć żadnej zmiany w życiu. (Przecież nie mam czasu, bo ciągle jestem zajeta/ty i teraz tyle imprez dookoła, bo mam stresującą pracę, a bo to trzeba gotować, a bo zdrowie jedzenie jest takie drogie, a bo…). Niestety nadmiar kilogramów obiciąża nie tylko nasze ciało, ale i naszą psychikę. Podświadomnie czujemy jakby coś wisiało niezałatwione w powietrzu. To z kolei utrudnia prowadzenie szczęśliwego i spełnionego życia osobistego ale też zawodowego.

Naprawdę może być inaczej... Każdy może schudnąć, być atrakcyjnym fizycznie, spełniać swoje marzenia, być z siebie dumnym! Każdy – Ty też!

Serdecznie zapraszam Cię do kontaktu, abyś spojrzał na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Poprzez zmianę nawyków żywieniowych możesz zmienić jakość swojego życia! Wierzę w to, bo tą zmianę widzę codziennie u moich podopiecznych.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.