bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Białystok

Zgrabna sylwetka jest sukcesem, który świadczy o zdrowiu i przyczynia się do większej pewności siebie. Jeśli uważasz, że masz problem z pozbyciem się zbędnych kilogramów lub mimo wszelkich starań, nie możesz wyjść z niedowagi, to w Naturhouse uzyskasz profesjonalną pomoc.

Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację w wybranej placówce Naturhouse w Białymstoku, a nasz dietetyk zważy Cię i zmierzy, sprawdzi zawartość zatrzymanych w Twoim organizmie płynów metabolicznych i tkanki tłuszczowej, jak również określi współczynnik BMI. To pozwoli dobrać najlepszą dietę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Poradnie dietetyczne w Białymstoku, które należą do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse, to sprawdzony sposób na skuteczne i bezpieczne odchudzanie. To także niezastąpiona pomoc, kiedy chcesz uporządkować swoje nawyki żywieniowe, aby wreszcie czuć się dobrze we własnym ciele.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację w wybranej placówce Naturhouse w Białymstoku, a nasz ekspert zważy Cię i zmierzy, sprawdzi zawartość zatrzymanych w Twoim organizmie płynów metabolicznych i zawartość tkanki tłuszczowej, jak również określi współczynnik BMI. Dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczno-medyczny, dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, trybu pracy, stylu życia, stanu zdrowia, a także upodobań smakowych i ulubionych potraw. Zapyta Cię również o Twoje odczucia i oczekiwania wobec kuracji. To pozwoli dobrać najlepszą dietę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Poradnie dietetyczne w Białymstoku, które należą do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse, to sprawdzony sposób na skuteczne i bezpieczne odchudzanie.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.