bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Puławy

Czy kiedykolwiek rozważałeś udanie się do dietetyka? Być może, jak wielu Polaków, próbowałeś sam pozbyć się zbędnych kilogramów – jednak, jak powszechnie wiadomo, nie jest to łatwe. Z drugiej strony nie brakuje ludzi, którzy uważają, że korzystanie z poradni dietetycznej to zwykła fanaberia. Cóż… wyniki osób, które rozpoczęły odchudzanie w Naturhouse, zdecydowanie temu przeczą! Jeśli zatem choć przez krótką chwilę myślałeś o tym, by udać się do specjalisty, zapraszamy Cię do nas! Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią dietę, a także dobierzemy naturalne suplementy diety, które przyspieszą osiągnięcie efektów i będą mieć działanie prozdrowotne, niwelując różnego rodzaju problemy. Aby skorzystać z naszych usług, nie musisz wyjeżdżać poza Puławy – Naturhouse także tutaj posiada swoją placówkę!

Ponieważ doskonale rozumiemy, że czasami podjęcie decyzji o zmianie nie jest łatwe, postanowiliśmy Ci to ułatwić – teraz w Naturhouse możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej!

Przyjdź i dowiedz się, co nasi specjaliści mają Ci do zaproponowania, a następnie sam zdecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Puławy

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.