bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Łódź

Kiedy patrzysz w lustro, nie czujesz satysfakcji? Ćwiczysz, eksperymentujesz ze zdrowym żywieniem, ale Twoja sylwetka nadal nie spełnia Twoich oczekiwań? Jeśli zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, odpowiedź jest bardzo prosta: skorzystaj z usług Centrum Dietetycznego Naturhouse w Łodzi. Dieta, którą zaproponuje Ci nasz dietetyk to sprawdzony sposób na rozwiązanie takich kwestii jak: odchudzanie, bezpieczne wychodzenie z niedowagi, oczyszczanie i wzmacnianie organizmu, czy poprawa kondycji w wybranym zakresie.

Interesuje Cię sprawdzona poradnia dietetyczna w Łodzi? Właśnie dlatego jtrafiłaś/eś na naszą stronę. Placówki Naturhouse znajdują się już w niemal każdej dzielnicy Łodzi, a to zapewnia Ci wygodę dojazdu na cotygodniowe wizyty kontrolne, jakie zaproponuje Ci dietetyk, jeśli tylko zdecydujesz się skorzystać z naszych sprawdzonych metod.

Umów się na wstępną konsultację już dziś!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Stała opieka dietetyka to jedna z naszych fundamentalnych praktyk, tuż obok pełnowartościowej, odpowiednio zbilansowanej diety i naturalnej suplementacji, która wspiera Twój organizm w drodze do sukcesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i bezpłatnie sprawdzić, jaki jest poziom tkanki tłuszczowej i ilość zatrzymywanej wody metabolicznej w Twoim organizmie – umów się na pierwszą konsultację już dziś!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.