bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Opole

Kiedy sprawdzasz w popularnych kalkulatorach, jaki jest Twój współczynnik BMI, za każdym razem psuje Ci to humor? Współczynnik wskazuje na nadwagę lub otyłość, a może wręcz przeciwnie – masz niedowagę? Nie martw się, bo wreszcie jesteś na właściwej stronie internetowej – z Naturhouse w Opolu możesz osiągnąć swoją idealną wagę. Jak? Umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem w wybranym punkcie i dowiedz się więcej o swoim ciele. Dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczno-medyczny i dokona kilku prostych pomiarów: sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i płynów metabolicznych w Twoim organizmie, a ponadto zważy Cię i zmierzy. Jeśli zdecydujesz się kontynuować wizytę, dowiesz się, jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza i które naturalne suplementy wspomogą kurację. Dzięki cotygodniowym wizytom kontrolnym będziesz pod stałą opieką dietetyka.

Poradnia dietetyczna w Opolu, która należy do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse to sprawdzone miejsce, w którym każda dieta przebiega nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim zdrowo. Zapisz się na wstępną konsultację już dziś!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Warto pamiętać, że sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse oferuje również sprawdzone diety wspomagające zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała i redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, diety antycellulitowe, hamujące zwiększony apetyt na słodycze, oczyszczające i wzmacniające organizm, naczynia krwionośne/przeciwżylakowe czy też włosy, skórę i paznokcie. Ale to nie wszystko: w Naturhouse uzyskasz również plany diet wspomagających wątrobę czy regulujących pracę przewodu pokarmowego, a także wiele innych.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.