bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Dębica

Kłopoty z utrzymaniem odpowiedniej wagi są dziś coraz bardziej powszechne – niektórzy z nas, mimo wysiłków, wciąż zmagają się z nadwagą lub otyłością. Na szczęście większość z tych problemów da się rozwiązać – potrzebna jest jednak do tego odpowiednia dieta oraz skuteczna suplementacja. Jeżeli Ty również chciałbyś poprawić coś w swoim wyglądzie lub samopoczuciu, odwiedź poradnię dietetyczną Naturhouse! Nasi dietetycy przygotują dla Ciebie plan żywieniowy, który umożliwi Ci przyjemne i zdrowe odchudzanie, dobiorą odpowiednie suplementy diety oraz pomogą ustabilizować wagę. Dębica jest miejscem, w którym nie brakuje naszych zadowolonych klientów – być może nadszedł więc czas, abyś do nich dołączył!

Decyzja o zmianie nawyków żywieniowych powinna być podjęta po uprzednim przemyśleniu wszystkich „za” i „przeciw”. W Naturhouse chcemy więc, byś najpierw miał okazję poznać lepiej naszą działalność – dlatego zapraszamy Cię do naszej siedziby na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Przyjdź i nie wahaj się zadawać nam pytań!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Dębica

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.