bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Gdynia

Sprawdzona poradnia dietetyczna to prawdziwy skarb, a wykwalifikowany dietetyk to przyjaciel nie tylko Twojego ciała, ale również ducha - w końcu to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, ilość energii, a nawet sposób postrzegania świata. To również strażnik poziomu poczucia własnej wartości, bo kiedy Twoja sylwetka jest powodem do dumy, odzyskujesz pewność siebie. Naturhouse oferuje Ci coś więcej niż tylko plan na skuteczne odchudzanie. Nasz dietetyk pomoże Ci określić, gdzie tkwi źródło problemu, co należy zmienić i będzie regularnie kontrolować postępy w trakcie podjętej kuracji. W Naturhouse rozumiemy także, że nikt nie chce czekać w nieskończoność na pojawienie się pierwszych efektów - dlatego właśnie nasz specjalista pomoże Ci także dobrać odpowiednie suplementy diety. Są one oparte na naturalnych składnikach, sprawdzone i w pełni bezpieczne dla naszego organizmu.

Placówki Naturhouse w Gdyni to miejsca, gdzie możesz uzyskać pomoc w odchudzaniu, jak i przybraniu na wadze, czy też wzmocnieniu swojego organizmu. Oferujemy również diety antycellulitowe, pomagające ograniczyć nadmierny apetyt na słodycze, oczyszczające organizm, wspomagające pracę wątroby, poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci, pomagające zredukować ilość tkanki tłuszczowej osobom aktywnym fizycznie i wiele innych!

To wszystko staje się możliwe do osiągnięcia poprzez zbilansowaną dietę, naturalną suplementację i wsparcie dietetyka. Czym prędzej zapisz się na pierwszą konsultację – kiedy to zrobisz, już tylko krok będzie dzielił Cię od podjęcia drogi, na końcu której czeka Twoja wymarzona sylwetka i doskonałe samopoczucie!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Na pierwszą wizytę zabierz swoje aktualne wyniki badań (jeśli takie posiadasz), listę przyjmowanych leków oraz suplementów, a także spis chorób i dolegliwości - jeśli w ostatnim czasie na jakieś cierpiałeś. Na dwie godziny przed wizytą postaraj się nie jeść ani nie pić dużych ilości wody. Powstrzymaj się również przez aktywnością fizyczną - dzięki temu wyniki pomiarów, jakich dokona dietetyk, będą najbardziej adekwatne. Ponieważ wiemy, że trudno jest zaufać komuś, kogo nie poznało się osobiście, mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę - teraz w Centrach Dietetycznych Naturhouse pierwsza konsultacja jest zupełnie darmowa!

Przyjdź, porozmawiaj z naszym dietetykiem i rozpocznij swoją metamorfozę.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.