bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Leszno

Jeżeli mieszkasz w Lesznie i zastanawiasz się, czy w Twoim mieście da się znaleźć dobrego, profesjonalnego dietetyka – wiedz, że tak! Poradnia dietetyczna Naturhouse, dzięki której mnóstwo osób zyskało wymarzoną sylwetkę oraz doskonałe samopoczucie, posiada swoją placówkę także w Lesznie! Nasz dietetyk pomaga klientom doświadczających problemów z masą ciała (nadwaga, otyłość, niedowaga). Oferujemy również diety wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, ułatwiające zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała, antycellulitowe, hamujące zwiększony apetyt na słodycze, regulujące pracę przewodu pokarmowego, wspomagające pracę wątroby, oczyszczające organizm, a także diety wzmacniające organizm, naczynia krwionośne/przeciwżylakowe, czy też włosy, skórę i paznokcie i wiele innych.

Odchudzanie z Naturhouse składa się z trzech elementów: indywidualnie dobranego planu żywieniowego, którego podstawą jest odpowiednio zbilansowana i pełnowartościowa dieta, a także opieki dietetyka i naturalnych suplementów. Dzięki takiemu połączeniu nadwaga pozostanie jedynie mglistym wspomnieniem!

Wiemy, że czasami niełatwo jest ocenić, czy rzeczywiście potrzebujemy pomocy „specjalisty od odżywiania”. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę – każda osoba będzie może skorzystać z darmowej konsultacji z dietetykiem. W jej ramach dietetyk sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i poziom wody metabolicznej zatrzymującej się w organizmie, a także określi współczynnik BMI.

Zaufaj nam, a wspólnie określimy problem i znajdziemy rozwiązanie!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Leszno

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.