bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Włocławek

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie miejsce na Ziemi jest najlepsze do tego, by zadbać w nim o swoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie? Odpowiedź jest prosta: każde polskie miasto, w którym obecna jest poradnia dietetyczna Naturhouse, a więc również… Włocławek! W naszych placówkach pomagamy mężczyznom i kobietom oraz dzieciom zaplanować zdrowe i skuteczne odchudzanie lub przybieranie na wadze, uczymy zasad zdrowego żywienia oraz proponujemy klientom naturalne suplementy diety, które przyspieszają proces chudnięcia. Diety, które oferujemy, są starannie przygotowane przez specjalistów i opierają się na ogólnodostępnych składnikach. Wiemy również, jak ważny jest etap stabilizacji wagi – doradzamy więc, co zrobić, aby nadwaga już nigdy nie dopadła osób, które nam zaufały!

Obawiasz się, że wizyta u dietetyka będzie wiązała się z wysokimi kosztami, a i tak niewiele zmieni w Twoim życiu? Spokojnie – na nic nie musisz się decydować od razu. Przyjdź do Naturhouse na bezpłatną konsultację dietetyczną we Włocławku, sprawdź nas i dopiero wtedy podejmij najlepszą dla Twojego organizmu decyzję!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.