bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Katowice

Skuteczne odchudzanie jest dla wielu jak Święty Graal i równie jak on wydaje się nieosiągalne. Ale doświadczony dietetyk z Naturhouse w Katowicach udowodni Ci, że wymarzona sylwetka i utrzymanie odpowiedniej wagi jest jak najbardziej realne. Co więcej, dieta, jaką dobierze dietetyk, wcale nie oznacza koszmaru głodzenia się, bo w Naturhouse doskonale wiemy, że dobra dieta jest odpowiednio zbilansowana i pełnowartościowa.

Poradnia dietetyczna w Katowicach, która działa jako placówka Naturhouse, posiada wyszkoloną kadrę i oferuje swoim klientom sprawdzone i skuteczne kuracje. W naszej ofercie mamy zarówno kuracje odchudzające, jak i plany żywieniowe umożliwiające przytycie, pozbycie się cellulitu, ograniczenie nadmiernego apetytu na słodycze, wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, oczyszczające organizm, regulujące pracę przewodu pokarmowego, a także wspomagające pracę wątroby.

Nasza pomoc składa się z trzech elementów: doboru odpowiedniego planu żywieniowego, opieki i wsparcia dietetyka oraz doboru odpowiedniej suplementacji. Suplementy, które oferujemy w Naturhouse, powstają na bazie naturalnych składników i są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Dzięki odpowiednio dobranej diecie oraz regularnemu monitorowaniu postępów, bardzo szybko zauważysz efekty kuracji. Po zakończonej diecie nasi dietetycy powiedzą Ci, co robić, aby problemy, które skłoniły Cię do zgłoszenia się do specjalisty, już nigdy nie wróciły!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Centrum Dietetyczne Naturhouse działa na polskim rynku już ponad czternaście lat. Przez ten czas pomogliśmy tysiącom osób, dla których odchudzanie, przytycie, poprawa wyglądu i zdrowia była równie ważna, co trudna. Poprzez swoją działalność udowadniamy, że odchudzanie nie musi być żmudnym, pełnym wyrzeczeń procesem, ale że może ono stanowić wspaniałą przygodę, swoistą podróż przez krainę nieznanych dotąd smaków.

Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych organizmów. Dlatego, jeśli poradnia dietetyczna w Katowicach, to koniecznie ta, która należy do Naturhouse. A na pierwszą konsultację możesz zapisać się bez żadnych opłat i bez wychodzenia z domu. Jeśli to możliwe, zabierz na nią aktualne wyniki badań oraz - jeżeli Cię to dotyczy - kartkę z wypisanymi chorobami, na które cierpisz. Na dwie godziny przed przyjściem na spotkanie z dietetykiem nie jedz ani nie pij zbyt dużych ilości płynów - pozwoli to na uzyskanie wiarygodnych wyników badań i pomiarów. Sprawdź nas już dziś!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.