bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Szczecin

Mieszkając w Szczecinie, trudno wyobrazić sobie lato bez kostiumu kąpielowego. Chyba, że Twoja sylwetka przyprawia Cię o kompleksy - ten stan rzeczy można jednak zmienić! Zmagasz się z nadwagą lub otyłością? A może wręcz przeciwnie – Twoja niedowaga lub zmęczona skóra pozbawiają Cię zdrowego wyglądu? Z każdym z tych problemów pomoże Ci wygrać poradnia dietetyczna w Szczecinie, która należy do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse.

W swojej ofercie posiadamy także diety antycellulitowe, pomagające oczyścić organizm z toksyn, wspomagające pracę wątroby, zmniejszające obwody określonych części ciała, hamujące nadmierny apetyt na słodycze, wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób aktywnych fizycznie i wiele innych!

W Naturhouse wiemy, że odchudzanie to złożony proces - dlatego też nasze działanie opieramy na trzech filarach: stałej opiece dietetyka, dobrze dobranym planie żywieniowym oraz naturalnej, bezpiecznej dla organizmu suplementacji. Dobierając dietę dla Ciebie, weźmiemy pod uwagę także Twoje preferencje kulinarne - przekonasz się zatem, że zmiana nawyków żywieniowych może oznaczać zmianę na lepsze… także pod względem smakowym! 

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że największą zmorą osób pragnących schudnąć jest efekt jo-jo, czyli powrót do dawnej wagi. Nasi specjaliści nie zostawią Cię jednak samemu tuż po schudnięciu - pomożemy Ci utrzymać efekty diety na dłużej! Po pierwszym etapie osiągania celu, wchodzisz w etap stabilizacji, dzięki któremu wiesz, że Twój wysiłek nie pójdzie na marne.

I pamiętaj – pierwsza konsultacja z dietetykiem Naturhouse jest bezpłatna! Jeśli tylko możesz, przynieś na nią aktualne wyniki badań, a jeżeli cierpisz na jakieś choroby - wypisz je na kartce. Dzięki temu będziemy w stanie najlepiej określić potrzeby Twojego organizmu i wybrać plan żywieniowy, który umożliwi Ci odzyskanie zdrowia, promiennego wyglądu skóry i nienagannej sylwetki. Na dwie godziny przed pierwszą wizytą w naszym Centrum nic nie jedz, nie pij dużych ilości płynów oraz nie podejmuj aktywności fizycznej - dzięki temu wyniki pomiarów, które przeprowadzimy na miejscu, najlepiej oddadzą aktualny stan Twojego organizmu.

Rozmowa ze specjalistą i dokładne pomiary to pierwszy krok do Twojej nowej, piękniejszej i zdrowszej sylwetki. Nasz specjalista wskaże Ci odpowiednią drogę i będzie Ci na niej towarzyszył tak długo, jak będziesz tego potrzebował. Tego lata na plaży nie będziesz wstydził się swojego ciała!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.