bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Radom

Szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na odchudzanie? Być może zastanawiasz się, czy znajdziesz odpowiednie wsparcie w Radomiu. I właśnie dlatego jesteś na naszej stronie – to znakomicie! Bo Naturhouse w Radomiu to miejsce, gdzie profesjonalny dietetyk zważy Cię, zmierzy, a także sprawdzi zawartość zatrzymanych płynów metabolicznych i tkanki tłuszczowej, i określi współczynnik BMI. Ponadto, podczas wywiadu dietetyczno-medycznego zostanie przeprowadzona ocena Twoich aktualnych nawyków żywieniowych względem obecnego trybu życia i stanu zdrowia. A to wszystko w ramach bezpłatnej konsultacji! Dzięki niej możesz świadomie podjąć decyzję o zmianach w swoim życiu.

Zapraszamy do zapisów na konsultację przez naszą stronę lub telefonicznie – możesz skontaktować się z wybraną placówką. 

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Nasza poradnia dietetyczna w Radomiu zapewnia Ci opiekę dietetyka (cotygodniowe konsultacje), naturalną suplementację oraz plan żywieniowy, którego podstawą jest odpowiednio zbilansowana dieta. Pamiętaj, że w Naturhouse dowiesz się nie tylko, na czym polega odchudzanie bez efektu jo-jo. Nasza sieć Centrów Dietetycznych oferuje również sprawdzone diety na przytycie, antycellulitowe, wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących lub redukcję obwodów dolnych partii ciała, hamujące zwiększony apetyt na słodycze, wspomagające pracę wątroby, regulujące pracę przewodu pokarmowego, wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe lub włosy, skórę i paznokcie, a także diety oczyszczające lub wspomagające organizm.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.