bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Poznań

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odchudzanie i zastanawiasz się, gdzie znajduje się najlepsza poradnia dietetyczna w Poznaniu, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse w Poznaniu posiada wiele placówek. To umożliwi Ci skorzystanie z naszych usług w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza poradnia dietetyczna zapewnia opiekę dietetyka, naturalną suplementację i plan żywieniowy, którego kluczem jest zbilansowana dieta. Nasz dietetyk w Poznaniu pomoże Ci zarówno wtedy, gdy interesuje Cię odchudzanie, jak też i przytycie. Warto pamiętać, że Naturhouse oferuje także sprawdzone diety hamujące zwiększony apetyt na słodycze, antycellulitowe, wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, jak również naczynia krwionośne/przeciwżylakowe, wspomagające pracę wątroby i regulujące pracę przewodu pokarmowego, oczyszczające organizm i wiele innych.

Dieta, jaką opracuje nasz dietetyk, będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest darmowa – wystarczy się na nią zapisać. Nasz dietetyk w Poznaniu pomoże Ci zarówno wtedy, gdy interesuje Cię odchudzanie, jak też przybranie na wadze czy poprawienie kondycji Twojego organizmu.

Umów się na wizytę już dziś i przekonaj się, że z Naturhouse Twoje życie stanie się lepsze.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.