bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Bydgoszcz

Mówi się, że jesteś tym, co jesz. I dużo w tym prawdy. Od Twojego sposobu odżywiania zależy Twoje zdrowie i samopoczucie. Ale liczy się nie tylko, co jesz, ale również w jakich ilościach i jak często. Właściwa dieta może się wydawać trudna w realizacji, jednak jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z fachowej pomocy dietetyka, przekonasz się, że wcale nie musi tak być.

Dobra poradnia dietetyczna w Bydgoszczy to sposób, aby znaleźć właściwy plan żywieniowy dla siebie, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi odchudzanie, przytycie, czy oczyszczanie lub wzmacnianie organizmu. W placówkach należących do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse oferujemy również diety wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała, diety antycellulitowe, regulujące pracę przewodu pokarmowego, wspomagające pracę wątroby i wiele innych

Właściwa dieta to klucz do Twojego zdrowia i pięknej sylwetki. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, podejmij kurację z Naturhouse. Sprawdzona poradnia dietetyczna w Bydgoszczy to placówka Naturhouse w dogodnej lokalizacji. A pierwsza konsultacja z dietetykiem jest bezpłatna – zapisz się na nią już dziś!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

W ramach darmowej konsultacji z dietetykiem poznasz swój współczynnik BMI, sprawdzisz zawartość tkanki tłuszczowej i zatrzymanych płynów metabolicznych w Twoim organizmie. Nasz dietetyk przeprowadzi z Tobą również wywiad dietetyczno-medyczny, dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia i trybu pracy, przebytych chorób, dolegliwości i przyjmowanych leków, a nawet upodobań smakowych i oczekiwań wobec kuracji. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie diety z Naturhouse, otrzymasz plan żywieniowy, którego podstawą jest pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, naturalne suplementy diety, a podczas cotygodniowych wizyt, będziesz razem z dietetykiem śledzić postępy w kuracji.

Pamiętaj, że sprawdzona poradnia dietetyczna w Bydgoszczy to placówka Naturhouse w dogodnej lokalizacji.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.