bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Chorzów

Odkładanie swoich planów na później jest jedną z ważniejszych przyczyn, dla których nie udaje nam się ich zrealizować – jeśli o czymś marzysz, sięgaj po to jak najszybciej! Jeżeli zatem należysz do osób, które planują odchudzanie, przybranie na wadze albo „przerzucenie się” na zdrowy i zbilansowany sposób odżywiania – nie czekaj ani chwili dłużej! Wybierz się do poradni dietetycznej Naturhouse (jedną z naszych placówek posiada także Chorzów) i uzyskaj profesjonalną pomoc dietetyka w zakresie ułożenia dla Ciebie idealnej diety, doboru skutecznej suplementacji, a później także stabilizacji wagi. Nasze diety są zawsze dobrane do indywidualnych potrzeb klienta – jego preferencji smakowych oraz stylu życia, a także… bardzo, ale to bardzo skuteczne.

Ponieważ zależy nam na tym, abyś czuł się bezpiecznie, przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu diety zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację dietetyczną. Jeśli się wahasz, przyjdź i poznaj naszych dietetyków bliżej – dzięki temu będziemy mogli wspólnie wyznaczyć cel, a następnie… znaleźć środki, by go osiągnąć!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Chorzów

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.