bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Kielce

Poradnia dietetyczna kojarzy Ci się tylko ze słowem odchudzanie, a odchudzanie z drogą przez mękę? Pora to zmienić! Poradnia dietetyczna to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalną pomoc w dążeniu do wymarzonej sylwetki. Centrum Dietetyczne Naturhouse jest dowodem na to, że dietetyk może pomóc każdemu. Zarówno tym, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, jak i tym, którzy cierpią z powodu niedowagi lub po prostu nie są zadowoleni ze swojego wyglądu. Naturhouse to sprawdzone diety między innymi odchudzające, wspomagające zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała lub redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, antycellulitowe, hamujące zwiększony apetyt na słodycze. Oferujemy również diety na przytycie, oczyszczające i wzmacniające organizm, a w tym naczynia krwionośne/przeciwżylakowe lub wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, i wiele innych diet.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Kielce

Nasz dietetyk w Kielcach czeka na Ciebie. Już podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji poznasz lepiej swoje ciało, dzięki sprawdzeniu zawartości tkanki tłuszczowej i poziomu wody metabolicznej w organizmie. Ponadto, dietetyk zważy Cię i zmierzy, określi Twój współczynnik BMI, a podczas wywiadu dietetyczno-medycznego oceni Twoje obecne nawyki żywieniowe. Jeśli tylko zdecydujesz się na pełną wizytę, dietetyk dobierze dla Ciebie plan żywieniowy i naturalne suplementy diety, a podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych będzie śledzić Twoje postępy i wspierać Cię. Naturhouse w Kielcach to miejsce, w którym spotkasz się z pełnym profesjonalizmem, wynikającym z wieloletniego doświadczenia. Podstawą naszego działania jest prosta, a zarazem zbilansowana i pełnowartościowa dieta, naturalna suplementacja i cotygodniowe spotkania z dietetykiem.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.